czwartek, 20 czerwca 2024

Loteria podatkowa w Łodzi. Pula nagród to ponad 220 tysięcy złotych

Udostępnij

Loteria podatkowa w Łodzi ma zachęcić mieszkańców miasta do płacenia podatków właśnie w stolicy województwa. Wiele osób bowiem, mimo że od dawna mieszka w Łodzi, według urzędu skarbowego jest podatnikiem w innym mieście. Skusić mają cenne nagrody, których pula to ponad 220 tysięcy złotych.

Nagrody bez podatków

To pierwsza w historii loteria podatkowa w Łodzi. Udział w niej mogą wziąć jednak wyłącznie nowi podatnicy, czyli tacy, którzy do tej pory rozliczali się z podatku dochodowego w innych gminach.

Losowania nagród będą się odbywały co tydzień (miasto przygotowało dwie nagrody po tysiąc złotych) oraz co miesiąc (jedna nagroda 10 tys. zł). Wielki finał loterii odbędzie się 7 maja. Do wygrania będzie wówczas aż 100 tys. złotych.

Wygrana w jednym losowaniu nie przekreśla szansy na kolejną wygraną. Jeden uczestnik loterii może wygrać nagrodę tygodniową, miesięczną oraz główną. Wybrany przez miasto operator loterii zapłaci za zwycięzców odpowiednie podatki i zadba o wszystkie formalności.

Nasze podatki wracają do Łodzi i dzięki nim budujemy nowe żłobki, organizujemy zajęcia dla seniorów, mamy środki na komunikację miejską i remonty szkół. Dlatego to tak ważne, aby wszyscy którzy mieszkają w Łodzi, płacili tu swoje podatki. Tak jest sprawiedliwie i uczciwie. Wszyscy korzystamy z miejskich usług, wszyscy płacimy za to w naszych podatkach.

zachęca HANNA ZDANOWSKA, prezydent Łodzi

Loteria podatkowa w Łodzi – jak zagrać

Kluczowe jest wypełnienie formularza ZAP-3, w którym należy wskazać Łódź jako miejsce zamieszkania. Wniosek o aktualizację danych podatkowych można złożyć w dowolnym urzędzie skarbowym, ale regulamin loterii zaznacza, że należy to zrobić dopiero od 4 listopada i do 31 grudnia.

Następnie trzeba zgłosić udział w losowaniu nagród na stronie internetowej www.lodz.pl/loteria lub w punktach informacyjnych Urzędu Miasta Łodzi.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P
O nas e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Sample page – branding factory. Polski producent suplementów diety – jakość i ekologia.