sobota, 18 maja 2024

Trener Widzewa Łódź zwolniony

Udostępnij

Jacek Paszulewicz nie będzie dłużej trenerem Widzewa – podano we wtorek (13 maja) na oficjalnej stronie klubu. Trener Widzewa Łódź zwolniony, ponieważ nie zrealizował najważniejszego celu drużyny jakim był awans do I ligi. Przegrana Widzewa w Bełchatowie przekreśliła wszelkie szanse łódzkiej drużyny.

Widzew Łódź SA informuje, że po przeanalizowaniu z trenerem sytuacji zespołu oraz braku promocji do I ligi, wspólnie podjęto decyzję o rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron. Widzew Łódź SA dziękuje szkoleniowcowi za pracę w klubie i życzy powodzenia w dalszej karierze szkoleniowej. poinformowano na oficjalnej stronie klubu

42-letni szkoleniowiec objął drużynę 8 kwietnia 2019 roku z misją awansu do I ligi. Poprowadził Widzew w ośmiu meczach. Zwolnienie trenera Widzewa to nie jedyne zmiany. W poniedziałek dowiedzieliśmy się, że w związku z brakiem awansu drużyny, zarząd Widzewa Łódź oddał się do dyspozycji Rady Nadzorczej spółki.

Z kolei kontrakty siedmiu piłkarzy, wygasające z końcem sezonu, nie zostaną przedłużone. Chodzi o Macieja Humerskiego, Dario Kristo, Michała Millera, Simonasa Pauliusa, Daniela Świderskiego, Tomasza Wełny i Marka Zuziaka. Maciej Humerski dostanie inną propozycję.

 

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości