czwartek, 20 czerwca 2024

Szuflandia prawie gotowa. Na otwarcie wielkie zwiedzanie i gwiazdy

Udostępnij

Szuflandia_po (1)

Szuflandia_po (2)

Szuflandia_po (3)

Szuflandia_przed (1)

Szuflandia_przed (2)

Szuflandia_przed (3)


Previous
Next

Szuflandia w Łodzi, która jeszcze kilka lat temu była ruiną, teraz będzie jedną z atrakcji miasta. Kultowy budynek odwiedzą gwiazdy filmu „Kingsajz”, a miasto planuje wielkie zwiedzanie.

Szuflandia jak nowa

Budynek „zagrał” w kultowym filmie „Kingsajz”, a w jego piwnicach mieściła się Szuflandia, czyli filmowa kraina krasnoludków.

Dziś trwają ostatnie odbiory i drobne prace wykończeniowe na Wólczańskiej 17. Słynną Szuflandię – budynek, który jeszcze kilka lat temu, był ruiną – za kilka tygodni odwiedzą gwiazdy kultowego „Kingsajzu” oraz łodzianie.

Wielkie zwiedzanie

30 listopada na ulicy Piotrkowskiej 63 zostaną odsłonięte dwie gwiazdy polskich aktorów. 75 i 76 gwiazda w alei gwiazd będą gwiazdami Jerzego Stuhra i Katarzyny Figury. Aktorzy przyjadą na ich odsłonięcie, a później zaplanowane jest krótkie spotkanie z aktorami w klubie 77.

Natomiast Łódzka Spółka Infrastrukturalna zaprasza mieszkańców Łodzi do zwiedzania Szuflandii. Oprowadzanie po obiekcie zaplanowano na weekend 6-7 grudnia. Nie trzeba wcześniej zgłaszać udziału.

Zwiedzanie w piątek w godzinach: 14.00, 14,45, 15.30, zwiedzanie w sobotę: 10.00, 10,45, 11.30, 12,15, 13.00. Dodatkowo 14 grudnia drzwi Szuflandii otwarte będą dla fotografów, reporterów i filmowców.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P
How artist can nulla vitae turpis vel. About – branding factory. Produkcja suplementów diety.