wtorek, 23 lipca 2024

Czarny piątek już za kilka dni!

Udostępnij

Black Friday przywędrował do Polski oczywiście ze Stanów Zjednoczonych i pierwotnie oznaczał otwarcie sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem. Od początku obchodzony był tuż po Dniu Dziękczynienia, czyli w ostatni piątek listopada.
Amerykanie, którzy świętować uwielbiają, organizowali tego dnia parady sponsorowane w większości przez ogólnokrajowe domy towarowe. Dla sklepów z kolei była to świetna okazja do zaprezentowania promocyjnych świątecznych cen. A to miało swoje przykre konsekwencje.
Nazwa Black Friday nie jest więc przypadkowa. Departament policji miasta Filadelfia właśnie jako Czarny Piątek opisał chaos panujący w ostatni dzień listopada na drogach i przed większością sklepów. Dochodziło do większej liczby wypadków, aktów agresji i kradzieży.

Black Friday w Polsce

Z pomysłu Amerykanów na wyjątkowe wyprzedaże zaczęły korzystać inne kraje, także Polska. U nas Black Friday to po prostu Czarny Piątek. W tym roku święto promocji przypada 29 listopada, ale sklepy już teraz proponują niebywałe okazje podczas Black Weeks.
Z każdym rokiem w wydarzeniu bierze udział coraz więcej sklepów, sieci handlowych oraz usługodawców. Największym zainteresowaniem klientów cieszy się oczywiście elektronika, czyli sprzęt RTV i AGD. I nie bez przyczyny. To najlepszy i najbardziej sprawdzony pomysł na prezenty.
Niektóre promocje sięgają nawet 40 procent. Jeśli zatem, jeśli ktoś nie lubi zatłoczonych sklepów i wcześniej chciałby odhaczyć listę świątecznych prezentów dla bliskich, to teraz jest idealny moment na zakupy.

Mega okazje na Black Friday

W promocyjnych cenach już teraz możemy kupić telewizory, laptopy, tablety, smartfony, szczoteczki do zębów, słuchawki, sprzęty do kuchni czy łazienki, a nawet urządzenia, z których szczególnie zadowolony będzie domowy majsterkowicz.
Jednak prawdziwe upusty dopiero przed nami, a te mają sięgać nawet 60 procent oryginalnej ceny produktu. Media Expert dla swoich klientów przygotował mega okazje. Sprawdź koniecznie aktualne promocje TUTAJ.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P