czwartek, 18 kwietnia 2024

Czarny piątek już za kilka dni!

Udostępnij

Black Friday przywędrował do Polski oczywiście ze Stanów Zjednoczonych i pierwotnie oznaczał otwarcie sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem. Od początku obchodzony był tuż po Dniu Dziękczynienia, czyli w ostatni piątek listopada.
Amerykanie, którzy świętować uwielbiają, organizowali tego dnia parady sponsorowane w większości przez ogólnokrajowe domy towarowe. Dla sklepów z kolei była to świetna okazja do zaprezentowania promocyjnych świątecznych cen. A to miało swoje przykre konsekwencje.
Nazwa Black Friday nie jest więc przypadkowa. Departament policji miasta Filadelfia właśnie jako Czarny Piątek opisał chaos panujący w ostatni dzień listopada na drogach i przed większością sklepów. Dochodziło do większej liczby wypadków, aktów agresji i kradzieży.

Black Friday w Polsce

Z pomysłu Amerykanów na wyjątkowe wyprzedaże zaczęły korzystać inne kraje, także Polska. U nas Black Friday to po prostu Czarny Piątek. W tym roku święto promocji przypada 29 listopada, ale sklepy już teraz proponują niebywałe okazje podczas Black Weeks.
Z każdym rokiem w wydarzeniu bierze udział coraz więcej sklepów, sieci handlowych oraz usługodawców. Największym zainteresowaniem klientów cieszy się oczywiście elektronika, czyli sprzęt RTV i AGD. I nie bez przyczyny. To najlepszy i najbardziej sprawdzony pomysł na prezenty.
Niektóre promocje sięgają nawet 40 procent. Jeśli zatem, jeśli ktoś nie lubi zatłoczonych sklepów i wcześniej chciałby odhaczyć listę świątecznych prezentów dla bliskich, to teraz jest idealny moment na zakupy.

Mega okazje na Black Friday

W promocyjnych cenach już teraz możemy kupić telewizory, laptopy, tablety, smartfony, szczoteczki do zębów, słuchawki, sprzęty do kuchni czy łazienki, a nawet urządzenia, z których szczególnie zadowolony będzie domowy majsterkowicz.
Jednak prawdziwe upusty dopiero przed nami, a te mają sięgać nawet 60 procent oryginalnej ceny produktu. Media Expert dla swoich klientów przygotował mega okazje. Sprawdź koniecznie aktualne promocje TUTAJ.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości