piątek, 14 czerwca 2024

Szkoła językowa dla dziecka – czym się kierować przy wyborze?

Udostępnij

Czym kierować się przy wyborze szkoły językowej?

Podstawowym wyznacznikiem podczas poszukiwań nie powinna być cena, ale to, ile szkoła ma do zaoferowania i z jakich metod korzysta w kształceniu. Powinniśmy więc zwrócić uwagę na lektorów, na kreatywne podejście do zajęć, a także na kompleksowe podejście do nauczania.

Dodatkowe projekty i nietuzinkowe rozwiązania sprawią, że dzieci naprawdę skorzystają z nowych umiejętności i szybciej je przyswoją.

Lektor języka angielskiego

Zaangażowany, z pasją do nauczania, lubiący pracę z dziećmi. To cechy, które powinien mieć każdy nauczyciel, bo kreatywność przy nauczaniu języka obcego jest bardzo ważna. Przekonacie się, że to robi wielką różnicę i jest ważne dla każdej grupy wiekowej.

Kursy dedykowane różnym grupom wiekowym

Kiedy zacząć naukę języka angielskiego? Już 3- i 4-latki śmiało mogą zaczynać, bo to zdecydowanie najlepszy wiek na przyswajanie słówek i nowej wiedzy. Koniecznie zwróćcie uwagę, czy program szkoły jest odpowiednio dostosowany do wieku, możliwości i poziomu dzieci. Pamiętajcie również, że dla młodszych angielski powinien być zabawą, mile i pożytecznie spędzonym czasem.

W przypadku młodzieży (na przykład 15-19 lat) szkoła językowa to nie tylko znakomite przygotowanie do matury, ale również wejście z językiem w dorosłość, gdzie umiejętność posługiwania się angielskim otwiera drzwi do kariery i dalszej edukacji.

Metoda nauczania języka angielskiego

Angielski dla dzieci w Łodzi? Poszukajcie szkoły, która ma świetny program i oferuje coś wyjątkowego. Early Stage opracowała wyjątkową metodę 10 supermocy: rym, rytm, muzyka, teatr, emocje, ruch, relacje, humor, obraz i ambitne materiały. Dzięki temu zajęcia angażują uczniów, bawią, pozwalają się wykazać i motywują do tego, aby rozwijać swoje nowe umiejętności także poza szkołą. Nauka języka przebiega w sposób naturalny, a nie mechaniczny. Taki sposób zdobywania wiedzy jest po prostu efektywny.

Szkoła językowa, która daje więcej

Wysoki poziom nauczania, świetni lektorzy i atrakcyjny program to bardzo ważne aspekty. Jednak poza tym szkoła może oferować o wiele więcej. Na przykład obozy językowe dla dzieci, które są fantastyczną okazją do integracji i żywej, twórczej pracy z językiem. Między innymi to wyróżnia Early Stage na tle innych szkół językowych (więcej szczegółów znajdziecie na earlystage.pl). Wyjazd na obóz zimowy to nie tylko gwarancja dobrej zabawy, ale też jeszcze szybszej i efektywniejszej nauki języka angielskiego.

Early Stage proponuje także bezpłatne webinary dla rodziców. Cenna dawka wiedzy na przykład z zakresu rozwoju dziecka jest przekazywana za pośrednictwem doświadczonych psychoterapeutów i specjalistów. Dzięki temu zyskujecie szansę, by lepiej zrozumieć swoje dziecko i wesprzeć je w różnych sytuacjach.

Nie bez znaczenia pozostają także międzynarodowe projekty, przez co dzieci otwierają się na nowe kultury, poznają ciekawe słownictwo i poszerzają swoje horyzonty. Można świetnie się bawić i jednocześnie pomagać innym.

Nowoczesna szkoła języka jest otwarta na potrzeby dziecka, kreatywnie podchodzi do stawianych celów, pozwala uczniom rozwijać się na różnych polach. To daje nie tylko umiejętności językowe, ale też świetną bazę do późniejszego rozwoju i realizowania marzeń.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Co to jest komora hiperbaryczna ?. Produkcja suplementów diety.