piątek, 14 czerwca 2024

Śmiertelny wypadek w Rembieszowie. Zginęła młoda kobieta

Udostępnij

W wypadku w Rembieszowie zginęła młoda kobieta. 25-latka prowadziła jeden z samochodów osobowych. Na lokalnej drodze w powiecie zduńskowolskim doszło do czołowego zderzenia. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku prowadzi prokuratura.

Śmiertelny wypadek w Rembieszowie

W piątek (7 czerwca) po godzinie 5 na drodze lokalnej doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Fordem focusem w stronę Zduńskiej Woli jechały dwie osoby. Za kierownicą siedziała kobieta, a na fotelu pasażera mężczyzna. Ford wyprzedził inny samochód osobowy i nagle kierowca stracił panowanie nad autem. Ford zjechał na równoległy pas do jazdy w przeciwnym kierunku i zderzył się z renault clio, którym kierowała 25-letnia kobieta.

Gdy ratownicy przyjechali na miejsce, musieli używać narzędzi, by wydostać zakleszczonych w pojeździe.

Nie udało się uratować 25-letniej kobiety. Ranni zostali kierowca i pasażer z drugiego pojazdu. Przewieziono ich do szpitala.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Kontakt e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Zrozumienie tlenoterapii hiperbarycznej. Nie czekaj na idealny moment do rozpoczęcia swojej przygody z marką suplementów diety.