czwartek, 23 maja 2024

Śmiertelny wypadek w Niesułkowie. Zginął rowerzysta

Udostępnij

Policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy są w stanie pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanego o spowodowanie tragedii na drodze wojewódzkiej między Strykowem a Brzezinami. W miejscowości Niesułków zginął 85-letni owerzysta

Śmiertelny wypadek w Niesułkowie

W niedzielę 6 grudnia około godziny 14.50 piesi zauważyli leżącego na jezdni w Niesułkowie mężczyznę. Nie żył… Policjanci, którzy przyjechali na miejsce tragedii, odnaleźli kilkanaście metrów dalej rozbity rower.

Zabezpieczone ślady na jezdni i rowerze oraz oględziny zwłok pozwoliły postawić tezę, że doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzysty. kom. MAGDALENA NOWACKA, Komenda Powiatowa Policji w Zgierzu

Na podstawie nagrań monitoringu i relacji osób postronnych udało się na razie ustalić, że sprawcą wypadku jest kierowca ciemnego opla.

Wiadomo, że zarówno rowerzysta jak i kierujący oplem jechali od Brzezin w stronę Strykowa drogą wojewódzką nr 708.

Apel o pomoc

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu proszą o pomoc wszystkich, którzy w niedzielę jechali trasą BrzezinyStryków i mijali się z ciemnym oplem. Szczególnie istotne są dla śledczych wszelkie nagrania z wideorejestratorów.

Każdy, kto może pomóc w ustaleniu sprawcy śmiertelnego wypadku w Niesułkowie proszony jest o kontakt osobisty z policją w Zgierzu lub telefoniczny 47 842-52-00; 47 842-52-01.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości