piątek, 21 czerwca 2024

Śmiertelny wypadek w Dobrej koło Strykowa. 2 osoby nie żyją, 5 rannych

Udostępnij

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w poniedziałek (4 lutego) na drodze krajowej nr 14, w Dobrej koło Strykowa (pow. zgierski). Dwie osoby zginęły, a pięcioro zostało rannych w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych i jednego dostawczego.

Wypadek w Dobrej: Przyczyny

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący oplem insygnia, jadąc od strony Łodzi w kierunku Strykowa, wyprzedzał jadącą w tym samym kierunku kię sportage. Podczas manewru nie zachował ostrożności i uderzył w lewy tylny narożnik wyprzedzanego pojazdu. W wyniku tego zderzenia stracił panowanie nad autem i przejechał na przeciwległy pas ruchu. Wtedy w opla uderzył  mercedes sprinter.

Dwie osoby zginęły na miejscu

Na miejscu wypadku w Dobrej koło Strykowa zginęły dwie osoby, pasażerowie opla. Początkowo służby mówiły o trzeciej ofierze śmiertelnej, ale dzięki skutecznej reanimacji na miejscu wypadku, udało się ją uratować.

Pięcioro poszkodowanych przewieziono do szpitali w: Zgierzu, Łodzi i Brzezinach.


Droga była zablokowana przez osiem godzin. Dopiero po g. 20 udrożniono przejazd.

5c5842fc51266 p
Na miejscu zginęły dwie osoby. Pięcioro rannych zostało odwiezionych do szpitali
Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P