Śmiertelny wypadek na DK 74. Osobówka zderzyła się z samochodem ciężarowym. Kierowca nie miał szans

Do tragicznego zderzenia dwóch samochodów doszło na drodze krajowej nr 74 między Sulejowem a Jaksonkiem. Wypadek na DK 74 prawdopodobnie spowodował kierowca osobówki, która uderzyła czołowo w samochód ciężarowy.

Utrudnienia na DK 74 przy A1. Protest pracowników. Rondo zablokowane

Wypadek na DK 74

Do wypadku doszło w czwartek (28 marca) około godziny 16. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem honda, jadąc od Kielc w kierunku Sulejowa, z nieustalonych jeszcze przyczyn, zjechał na przeciwny pas i zderzył się z pojazdem ciężarowym z naczepą.

W wyniku poniesionych obrażeń, pomimo reanimacji, 64-letni kierowca osobówki zginął na miejscu.

Przypominamy, że nadmierna prędkość wciąż pozostaje jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Pośpiech, brak uwagi i koncentracji może doprowadzić do nieodwracalnych w skutkach zdarzeń. Prędkość pojazdu należy dostosować nie tylko do obowiązujących ograniczeń, lecz przede wszystkim do warunków panujących na drodze i własnych umiejętności – apeluje asp. sztab. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

Wszystko wskazuje na to, że wypadek na DK 74 spowodował kierowca osobówki, jednak dokładne okoliczności tego zderzenia pod nadzorem prokuratora wyjaśniają piotrkowscy policjanci. Kierowca pojazdu ciężarowego był trzeźwy.

Wypadek na dk 74 (2)

Dom Zbigniewa Ziobry w Łódzkiem przeszukany przez ABW. Znaleziono teczkę z aktami sprawy

Komentarze Facebook

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Spis treści

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości