piątek, 21 czerwca 2024

Śmiertelny wypadek na A2. Bus wjechał w tira

Udostępnij

Wypadek-a2(2)
Wypadek-a2(4)
Wypadek-a2(5)
Wypadek-a2
Wypadek-a2(3)

Do tragicznego wypadku doszło na autostradzie A2 w Łyszkowicach (pow. łowicki). 21-letni kierowca busa wjechał w naczepę tira. Zderzenie było na tyle silne, że kierowca nie przeżył tego wypadku. Okoliczności wyjaśniają łowiccy policjanci pod nadzorem tamtejszej prokuratury.

Śmiertelny wypadek na A2

Samochody zderzyły się w środę (17 kwietnia) około godziny 13, na 390 km autostrady A2 w kierunku Warszawy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że fiat ducato z nieustalonych przyczyn uderzył w tył naczepy jadącej przed nim ciężarówki. Kierujący fiatem ducato, 21-latek z województwa warmińsko-mazurskiego, zginął na miejscu. Kierujący tirem 48-letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego był trzeźwy.

Utrudnienia na A2 w kierunku Warszawy

Policjanci zabezpieczają miejsce wypadku na A2, prowadzą oględziny, a te czynności wykonywane są pod nadzorem prokuratora. Autostrada A2 w kierunku Warszawy była zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy. Zablokowany jest jeden pas ruchu, kierowcy jadą pasem szybkim.

Objazd wyznaczony przez policję:
Z A2 na drogę wojewódzką 704, a następnie na DK 92 lub DK 70 i wjazd na A2 na węźle Skierniewice.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P