piątek, 14 czerwca 2024

Śmiertelny wypadek motocyklisty na S8. Zginął po zderzeniu z furgonetką

Udostępnij

Śmiertelny wypadek motocyklisty na S8 w sobotnie (16 maja) popołudnie. Wypadek miał miejsce na węźle łączącym trasę szybkiego ruchu S8 z autostradą A1. Motocyklista z trasy S8 zjeżdżał na autostradę w stronę Gdańska. Na tak zwanym ślimaku doszło do zderzenia kierowcy jednośladu z furgonetką.

Wypadek motocyklisty na S8

Około godziny 18 w sobotę motocyklista na łuku zderzył się z furgonetką. Na pomoc ciężko rannemu motocykliście rzucili się kierowcy jadący w tym samym kierunku. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Już o kilkunastu minutach na miejscu była załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Niestety po kilkudziesięciominutowej reanimacji lekarz stwierdził zgon motocyklisty. Na miejsce przyjechał prokurator i zostało wszczęte śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku.

 

https://youtu.be/i0BQvfJayDw

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

How artist can nulla vitae turpis vel. Zrozumienie tlenoterapii hiperbarycznej. Polski producent suplementów diety – jakość i ekologia.