piątek, 14 czerwca 2024

Śmiertelny wypadek motocyklisty na A2. Autostrada zablokowana [ZDJĘCIA]

Udostępnij

W piątek (17 maja) na autostradzie na wysokości miejscowości Joachimów-Mogiły doszło do tragicznego wypadku. Wypadek motocyklisty na A2 miał miejsce około godziny 9. Na czas lądowania śmigłowca LPR zablokowany został ruch w obu kierunkach.

Śmiertelny wypadek motocyklisty na A2

Tuż po godzinie 9 na jezdni autostrady A2 w stronę Poznania między węzłem Wiskitki a węzłem Skierniewice doszło do tragicznego wypadku motocyklistów. Wypadek miał miejsce na 403 kilometrze autostrady A2 w stronę Łodzi i Poznania na wysokości miejscowości Łasieczniki w gminie Joachimów-Mogiły.

Ze wstępnych ustaleń wiadomo, że w wypadku uczestniczyło dwoje motocyklistów. Przez kilkadziesiąt minut ratownicy reanimowali 44-letniego mężczyznę. Niestety, motocyklisty nie udało się uratować.

Śmiertelny wypadek motocyklisty na a2
Straż Pożarna w Skierniewicach

Chwilę później 300 metrów od miejsca wypadku motocykjlistow doszło do kolejnego zdarzenia, tym razem kolizji samochodów: ciężarowego i dostawczego.

Na miejscu pracują strażacy (PSP Skierniewice, OSP Bolimów, OSP Łasieczniki), policjanci i ratownicy medyczni. Pracownicy GDDKiA przygotowali objazdy przez węzły Wiskitki i Skierniewice.

Śmiertelny wypadek motocyklisty na a2
Facebook

Autostrada w stronę Poznania była zablokowana zaraz po wypadku. O godzinie 10 korek na autostradzie miał ponad 5,5 kilometra. Na czas działań Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zablokowana była również jezdnia autostradu A2 w stronę Warszawy. O godzinie 11.35 przywrócono ruch w stronę Warszawy i udostępniono jeden pas w kierunku Poznania.

Szczegółowo okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Skierniewicach.

Wypadek motocyklisty na a2

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Digital marketing e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Bóle głowy a tlenoterapia hiperbaryczna. Potrzebujesz pomocy w stworzeniu suplementu diety ?.