piątek, 14 czerwca 2024

Proboszcz z koronawirusem. Sanepid w Zgierzu prosi parafian o kontakt

Udostępnij

Sanepid w Zgierzu prosi o kontakt wszystkie osoby, które rozmawiały z proboszczem parafii w gminie Głowno. U księdza potwierdzono zakażenie koronawirusem. W Łódzkiem liczba chorych wzrosła do 3556. Zmarło 192 zakażonych.

Sanepid w Zgierzu prosi o kontakt

Informacja o potwierdzeniu u proboszcza parafii św. Wojciecha w Mąkolicach, w gminie Głowno, sanepid w Zgierzu przekazał w piątek (17 lipca). Tuż przed południem na stornie internetowej pojawiła się informacja z prośbą do wszystkich osób, które miały bliski kontakt z księdzem w dniach 11-17 lipca. 

Przez bliski kontakt należy rozumieć kontakt (np. rozmowę) trwający dłużej niż 15 minut w odległości mniejszej niż 2 metry bez ochrony ust i nosa (maska). wyjaśnia sanepid w Zgierzu

Osoby, które miały kontakt z proboszczem mogą zadzwonić: (42) 714-02-53 oraz 601-260-229, mogą również wysłać maila: lp.zdol.sipobfsctd@zreigz.

Koronawirus w Łódzkiem

Z najnowszych danych Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego wynika, że w  Łódzkiem jest 3556 osób zakażonych koronawirusem, ale aktualnie chorych jest 667 osób. Najwięcej w powiecie sieradzkim – 173.

W piątek (17 lipca) urząd przekazał informację o kolejnych 30 chorych i dwóch osobach, które zmarły.

 

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Czym są komory hiperbaryczne. Jak wyprodukować suplement diety – kompleksowy przewodnik.