wtorek, 21 maja 2024

Kino samochodowe w Łodzi. Specjalny projekt Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Udostępnij

Nowe kino samochodowe w Łodzi będzie działać w Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Przez cztery najbliższe soboty na ekranie wyświetlane będą produkcje polskie i zagraniczne. Jak wyjaśnia wiceprezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (ŁSSE) Agnieszka Sygitowicz, kino samochodowe w Łodzi jest odpowiedzią strefy na „promowanie kultury popularnej w czasach koronawirusa”.

Kino samochodowe w Łodzi

ŁSSE zaprasza wszystkich zmotoryzowanych kinomaniaków w sobotnie wieczory.

Filmy obejrzymy na dużym ekranie, wygodnie w fotelach własnego auta, w towarzystwie najbliższych osób, otoczeniu fabrykanckich budynków i co najważniejsze, całkowicie bezpiecznie. zachęca AGNIESZKA SYGITOWICZ, wicprezes ŁSSE

Pierwszy pokaz odbędzie się w najbliższą sobotę, 18 lipca o godzinie 21. Zaplanowano projekcję filmu „Kobieta sukcesu” w reż. Roberta Wichrowskiego.

To opowieść o kobiecie, której w pewnym momencie życie wywraca się do góry nogami. W repertuarze znalazły się jeszcze takie filmy jak: francusko-belgijski „Kod Dedala” (reż. Regis Roinsard), polski „Plan B” (reż. Kinga Dębska) oraz amerykański obraz „Podły, okrutny, zły” w reżyserii Joego Berlingera.

Na potrzeby kina samochodowego strefa przygotowała plac o powierzchni prawie 6 tysięcy metrów kwadratowych zaraz za budynkiem siedziby. Zdaniem organizatorów pozwoli to na swobodne parkowanie z zachowaniem odpowiedniej, bezpiecznej odległości między kilkudziesięcioma pojazdami. Ruchem na miejscu będzie kierował zespół porządkowy. Filmy będą wyświetlane na ekranie wielkości prawie 50 metrów kw.

Wstęp do strefowego kina samochodowego przy ul. Tymienieckiego 22G jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja na stronie kinowstrefie.pl

Mail z potwierdzeniem rejestracji jest jednocześnie biletem wstępu. Dlatego bardzo ważne jest, by go zachować i mieć go przy sobie, gdy już dotrzemy samochodem do strefy. Samochód może być zapełniony w stu procentach, jeśli na seans przyjechały osoby na stałe ze sobą mieszkające. W innym przypadku zgodnie z przepisami może być zajęta tylko połowa miejsc.  wyjaśnia dyrektor MARTA ZDRZYNICKA z ŁSSE

Organizatorzy doradzają przyjechanie kilkanaście minut przed rozpoczęciem seansu, aby spokojnie zająć miejsce. Wjazd na plac kina będzie otwarty zarówno od ul. Fabrycznej jak i ul. Tymienieckiego.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości