piątek, 21 czerwca 2024

Jacek Paszulewicz nowym trenerem Widzewa Łódź

Udostępnij

Nowy trener Widzewa Łódź wybrany. Umowę podpisano z Jackiem Paszulewiczem, wychowankiem Polonii Gdańsk, a także byłym zawodnikiem m.in. ŁKS-u i Widzewa. Zarząd podpisał z nim kontrakt do 30 czerwca 2021 roku. Jeszcze tego samego dnia (8 kwietnia) nowy trener wziął udział w treningu Widzewa.

Kim jest nowy trener Widzewa Łódź?

Jak podaje oficjalny serwis łódzkiego klubu widzew.com, nowy trener Widzewa w ekstraklasie grał w: Polonii Warszawa, Śląsku Wrocław, Wiśle Kraków, ŁKS-ie, Górniku Zabrze i Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski. Rundę wiosenną sezonu 2001/2002 spędził w Widzewie, w którym rozegrał 12 spotkań, podczas których zaliczył dwie bramki.

Z Wisłą zdobył dwa tytuły mistrza Polski i Puchar Polski. Z Polonią również. W sumie w ekstraklasie rozegrał 107 meczów i zdobył 11 goli. Ma za sobą także epizod w drugiej lidze chińskiej w Chengdu Wuniu.

Karierę szkoleniową rozpoczął jako asystent trenera w Młodej Ekstraklasie w Lechii Gdańsk. Był też drugim trenerem we Flocie Świnoujście i Olimpii Grudziądz. W ubiegłym roku przez dziewięć miesięcy prowadził GKS Katowice.

Kto z trenerem?

Asystentami Paszulewicza będą Jakub Grzeszczakowski i Michał Chmielewski, a trenerem bramkarzy pozostanie Zbigniew Małkowski.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P