piątek, 14 czerwca 2024

Pożar w Witowie. Strażacy walczyli z ogniem w stolarni i budynkach gospodarczych

Udostępnij

Pożar w witowie
Pożar w witowie
Pożar w witowie
Pożar w witowie
Pożar w witowie

Zdjęcia: OSP Szczawno

Strażacy z 16 zastępów zawodowych i ochotniczych walczyli przez ponad pięć godzin z  pożarem w Witowie. Płonęły stolarnia i budynki inwentarzowe w jednym z gospodarstw. W groźnym pożarze nikt nie ucierpiał, a strażacy wyprowadzili z płonących budynków kilkanaście sztuk bydła.

Pożar w Witowie

Pierwsze zgłoszenie o pożarze w Witowie wpłynęło na linię alarmową o godzinie 3.25 w niedzielę 5 maja. Zgłaszający poinformował o pożarze domu. Na miejsce oficer dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sieradzu wysłał natychmiast zawodowe zastępy ratownicze z Sieradza i ochotnicze z okolicznych miejscowości.

Gdy strażacy przyjechali na miejsce pożaru, w ogniu stało kilka budynków. Okazało się, że ogień wybuchł w stolarni, a następnie w zastraszającym tempie przeniósł się na sąsiednie budynki gospodarcze. Z pożaru udało się uratować dom mieszkalny. Nikt z mieszkańców nie ucierpiał, a z płonących budynków inwentarzowych strażacy ewakuowali zwierzęta.

16 zastępów strażaków w akcji

Akcja zakończyła się po godzinie 8.30 w niedzielę. Na miejscu z żywiołem walczyli strażacy zawodowi z Sieradza oraz ochotnicy z jednostek:

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Uncategorized e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Przeciwwskazania do tlenoterapii hiperbarycznej. Runek suplementów diety w polsce i na Świecie.