wtorek, 16 lipca 2024

Policjantka z Pabianic w konkursie Miss Polonia. Roksana walczy o koronę najpiękniejszej

Udostępnij

Ma 22 lata i od 3 lat jest na służbie. Roksana Rózga jest policjantką z Pabianic i postanowiła wystartować w konkursie Miss Polonia. Podczas finału, który odbędzie się w niedzielę, 24 marca, będzie walczyć o tytuł najpiękniejszej.

Policjantka z Pabianic w konkursie piękności

Łódzka policja na swoich stronach internetowych i w mediach społecznościowych pochwaliła się jedną ze swoich funkcjonariuszek, która startuje w konkursie Miss Polonia. St. post. Roksana Rózga z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach ma 22 lata i od trzech lat jest policjantką. Służbę pełni w ogniwie patrolowo – interwencyjnym. Trenuje także w 2. lidze kobiet w Basket Forever Ksawerów. To jej drugi konkurs piękności. W 2019 roku została Miss Fitness w konkursie Miss Ziemi Łódzkiej Nastolatek.

Policjantka z pabianic w konkursie miss polonia. Roksana walczy o koronę najpiękniejszej

Policjantka z Pabianic jest jedną z 18 finalistek w konkursie Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2024. To konkurs organizowany od 2006 roku przez łódzką agencję Igo Art. Kandydatka, która wygra w konkursie wojewódzkim, ma szansę reprezentować region w konkursie ogólnopolskim Miss Polonia.

W 2019 roku łodzianka Karolina Bielawska włożyła na głowę koronę Miss Polonia, a dwa lata później Miss World.

Finał wojewódzkiego konkursu odbędzie się w niedzielę, 24 marca, w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P