piątek, 14 czerwca 2024

Wystawiono zanim 5 listów gończych. Ukrywał się po całej Europie. Zatrzymany w Sieradzu

Udostępnij

Poszukiwany 5 listami gończymi ukrywał się w całej Europie. Zastał zatrzymany w Sieradzu ,w prywatnym mieszkaniu. Przed policjantami próbował nawet schować się za wersalką.

Piątek, 26 kwietnia, 26-latek zapamięta na długo. Mężczyzna  od kilkunastu miesięcy ukrywał się w związku z wydaniem za nim 5 listów gończych za kradzieże, włamania i przestępstwa narkotykowe. Miejsca pobytu zmieniał regularnie. Ukrywał się m.in. w Niemczech i Włoszech.

Funkcjonariusze przez cały czas podążali jego tropem analizując i weryfikując wszystkie otrzymane informacje. Ustalili, że poszukiwany będzie dziś w Sieradzu w jednym z prywatnych mieszkań. Kryminalni w godzinach rannych pojawili się ustalonym miejscu. Gdy 26 – latek zorientował się, że do mieszkania wejdą policjanci usiłował się schować za wersalką. mł. asp. PAWEŁ CHOJNOWSKI, oficer prasowy KPP w Sieradzu

W trakcie zatrzymania mężczyzna jednak nie stawiał oporu. Przebywa już w zakładzie karnym, w którym spędzi kilka najbliższych lat.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

O nas e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Poniżej przedstawiamy najczęstsze zastosowania medyczne tlenoterapii hiperbarycznej. Przyszłość produkcji suplementów diety w unii europejskiej.