piątek, 14 czerwca 2024

Nietrzeźwy kierowca audi zakończył jazdę w rowie. Wpadł też jego o trzy lata młodszy brat

Udostępnij

Pijany kierowca audi wpadł wraz z nietrzeźwym bratem

W niedzielę, 2 maja policjanci z posterunku w Klukach o godz. 21:45 zostali zadysponowani do miejscowości Żłobnica w gminie Kleszczów, gdzie przy ulicy Milenijnej kierowca, jadąc autem marki audi wpadł do rowu.

Stróże prawa po dotarciu na miejsce zdarzenia zobaczyli dwóch mężczyzn, którzy byli pod wpływem alkoholu. Kierowca audi miał w organizmie ponad 2 promile, a z policyjnych danych wynikało, że dwa dni wcześniej ten sam mężczyzna był już zatrzymany za jazdę po pijanemu. Wtedy to 26-latek stracił uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych, a jego postępowanie jest w trakcie.

Drugim mężczyzną był 23-letni brat kierowcy, który również był pijany.

Policjanci z Kluk na miejscu zdarzenia ustalali przebieg całego zdarzenia. Z zeznań świadków wynikało, że kierujący pojazdem marki audi poruszał się sam, a po tym jak wpadł do rowu na miejsce zdarzenia, przyjechał będący pod wpływem alkoholu brat, który zostawił swój pojazd w pobliżu na parkingu i na pieszo przyszedł z pomocą. 23-latek miał w organizmie 1,5 promila alkoholu i posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Obu mężczyzn zatrzymali policjanci. Po raz kolejny 26-latek usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, a trzy lata młodszy brat również za jazdę po pijanemu mimo obowiązującego zakazu sądowego prowadzenia pojazdów mechanicznych może otrzymać karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Na stronie www.belchatow.policja.gov.pl można na bieżąco śledzić informacje napływające z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie, o których również informujemy na naszym portalu.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

O nas e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Bóle głowy a tlenoterapia hiperbaryczna.