sobota, 18 maja 2024

2 kg substancji psychoaktywnych w centrum Łodzi. Zatrzymany 35-latek

Udostępnij

Narkotyki w centrum Łodzi. Policjanci znaleźli w mieszkaniu 35-latka 2 kilogramy substancji psychotropowych i tzw. nowych substancji psychoaktywnych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat więzienia.

To funkcjonariusze Urzędu Celno-Skarbowego z Łodzi powiadomili dyżurnego łódzkiej policji o odnalezieniu podejrzanego asortymentu w jednym z mieszkań w centrum Łodzi. Na miejsce wysłano mundurowych z wydziału do walki z przestępczością narkotykową KMP.

Policjanci zbadali zabezpieczone substancje przy użyciu testerów narkotykowych.

Okazało się, że część spośród nich stanowiły substancje psychotropowe, a pozostałe środki to tak zwane „nowe substancje psychoaktywne”. Ze względu na podejrzenie popełnienia przestępstwa posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych, zatrzymany został 35-letni właściciel mieszkania.

mówi MARCIN FIEDUKOWICZ z KMP w Łodzi

Taki czyn w polskim prawie zagrożony jest karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 35-latek, który trzymał narkotyki w centrum Łodzi nie był wcześniej karany i już usłyszał prokuratorskie zarzuty. Decyzją sądu został aresztowany na dwa miesiące.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości