czwartek, 23 maja 2024

Napad na Piotrkowskiej w Łodzi

Udostępnij

Czterech obcokrajowców w sobotę (8 sierpnia) wczesnym rankiem pobiło mężczyznę. Napad na Piotrkowskiej w Łodzi miał miejsce w strefie zero, czyli obszarze szczególnie chronionym przez służby. Całe zdarzenie trwało kilkadziesiąt sekund, a napastnicy odeszli w stronę alei Piłsudskiego.

Napad na Piotrkowskiej w Łodzi

Kilka minut po godzinie 5 rano w sobotę na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi czterech mężczyzn z wyraźnym zaatakowało mężczyznę. Na amatorskich nagraniach widać, jak napastników od poszkodowanego próbuje odciągnąć kobieta.

Do niedzielnego popołudnia do policji nie wpłynęło oficjalne zgłoszenie o jakiejkolwiek bójce. podkom. ANETA SOBIERAJ, Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi

Mimo krzyków i próby ratowania poszkodowanego przez kobietę, czterech mężczyzn przez kilkadziesiąt sekund bije mężczyznę. Jeden z nich wielokrotnie kopie mężczyznę nawet wtedy, gdy poszkodowany już leży na chodniku.

Dochodzenie z urzędu

Do napadu na Piotrkowskiej w Łodzi doszło niedaleko kawiarni. Napastnicy po pobiciu mężczyzny odeszli spokojnie w kierunku alei Mickiewicza. Mężczyźni między sobą rozmawiali z wyraźnym wschodnim akcentem. Nie kryli się, choć w tym rejonie jest dużo kamer monitoringu.

Apelujemy, by każdy kto jest świadkiem podobnej sytuacji, natychmiast informował służby dzwoniąc na numer alarmowy 112. Tylko w ten sposób mamy szansę natychmiastowej reakcji i szybkiego zatrzymania sprawców. podkom. ANETA SOBIERAJ, Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi

Policja po uzyskaniu nagrań z tego napadu będzie prowadzić dochodzenie, by jak najszybciej ustalić i zatrzymać sprawców.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości