sobota, 18 maja 2024

Najbardziej znani blogerzy, youtuberzy i influencerzy przyjadą do Łodzi

Udostępnij

Polska blogosfera i gwiazdy mediów społecznościowych ponownie spotkają się w Łodzi. W czerwcu odbędzie się See Bloggers Łódź, czyli największy festiwal influencerów w Polsce. Poznaliśmy szczegółowy harmonogram wydarzenia. Kto w tym roku wystąpi na scenach i jakie tematy zostaną poruszone?

Fani kanału Matura To Bzdura, Mnie Śmieszy czy Martina Sienkiewicza albo Red Lipstik Monster i Maffashion już powinni zarezerwować sobie termin od 7 do 9 czerwca. To właśnie w tych dniach odbędzie się See Bloggers Łódź w EC1.

Festiwal w ubiegłym roku zgromadził blisko tysiące osób. Siódma edycja See Bloggers Łódź zapowiada się równie interesująco. Zaplanowano szereg kreatywnych warsztatów, paneli dyskusyjnych, prelekcji, przestrzeni otwartych zagospodarowanych przez Partnerów festiwalu.  MACIEJ ŁASKI, dyrektor Łódzkiego Centrum Wydarzeń

Wydarzenie rozpoczyna się już w piątek, czyli dzień przed oficjalnym rozpoczęciem See Bloggers Łódź. 7 czerwca będą fotospacery i Łódź Challenge, czyli gra miejska, w której kapitanami drużyn będą znani influencerzy.

W sobotę nastąpi oficjalne otwarcie See Bloggers Łódź. Na scenie głównej będzie można posłuchać m. in. Filipa Chajzera, Natalii Kukulskiej, Doroty Wellman, Sonii i Mai Bohosiewicz czy Maryli Rodowicz. Pojawi się też duet Maffashion & Red Lipstick Monster w wywiadzie, który przeprowadzą ze sobą.

Panele dyskusyjne poruszą m.in. tematykę młodego pokolenia w internecie, budowania autentyczności na kanałach YouTube, wnętrzarskich profili na Instagramie, hejtu, mowy nienawiści i tolerancji. Uczestnicy będą mieli również okazję poznać kobiecą siłę na Instagramie oraz męski punkt widzenia na social media.

Scena twórców również nie pozostaje w tyle i wypełniają ją wystąpienia znanych influencerów oraz autorów popularnych kanałów. Będziemy mogli zobaczyć Jana Kuronia, Martina Stankiewicza, Wiktora Mrozika, Annę Makowską (Doktor Ania) czy autorów takich kanałów jak: Matura To Bzdura, Suchar Codzienny, Szparagi, Mnie Śmieszy oraz Busem Przez Świat.

Zmodernizowana została także scena edukacyjna, która w tym roku ugości nie tylko twórców internetowych, ale przede wszystkim osoby zajmujące się influencer marketingiem od biznesowej strony. O swoim doświadczeniu opowiedzą eksperci w dziedzinie marketingu online, doświadczeni twórcy oraz przedstawiciele marek.

Spotkamy tutaj Barbarę Stawarz-Garcię z Happy Content, Kamila Bolka z Lifetube, Katarzynę Johansson i Katarzynę Jabłońską z TVN, przedstawicieli Stor9, Patrycję Górecką-Butorę, Grzegorza Strzelca z SEO Planner czy Huberta Wydrycha i Łukasza Zdrodowskiego z InfluTool.

Dla zainteresowanych uczestników zostaną zorganizowane również warsztaty w 5 różnych strefach. Zupełną nowością jest Instacademy, które będzie prowadzone pod pieczą Joanny Banaszewskiej i pozwoli twórcom internetowym lepiej poznać Instagrama. Dodatkowo mnóstwo aktywności w strefach: technologicznej, beauty&fashion, rodzica i cooking. Fani technologii i robotów będą mieli okazję skorzystać z możliwości oferowanych przez Centrum Nauki i Techniki EC1 i wziąć udział w wyścigu robosamochodów. dodaje MACIEJ ŁASKI

Z kolei w sobotni wieczór w Teatrze Jaracza odbędzie się gala #Hashtagi Roku 2019. Wręczone zostaną nagrody dla najaktywniejszych twórców internetowych w kategoriach Bloger, Instagramer, YouTuber, Osoba Publiczna oraz Odkrycie See Bloggers Łódź. Podczas imprezy wystąpi Natalia Kukulska.

Całość wydarzenia będzie transmitowana w mediach społecznościowych See Bloggers.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości