niedziela, 19 maja 2024

Mobilny punkt szczepień w Łódzkiem. Szczepienia w Piotrkowie Trybunalskim

Udostępnij

Mobilny punkt szczepień – po Łodzi i Rzgowie – otwiera się w Piotrkowie Trybunalskim. W sobotę i niedzielę będzie można zaszczepić się tam jedną dawką szczepionki przeciw koronawirusowi. Zasady szczepień w mobilnym punkcie nie zmieniły się.

Mobilny punkt szczepień w Piotrkowie

Mobilny punkt szczepień ma w Łódzkiem kolejny, trzeci już przystanek. W majówkę namioty i kontenery stacjonowały w Łodzi, później ponownie rozłożono je w Rzgowie. Tym razem możliwość zaszczepienia się jednodawkową szczepionką J&J będzie w Piotrkowie Trybunalskim.

Po ogromnym sukcesie akcji ,,Zaszczep się w majówkę” mobilny punkt szczepień wyruszył w trasę po naszym województwie. Po Łodzi i Rzgowie przyszedł czas na Piotrków Trybunalski. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Szczepienia będą wykonywanie z pomocą Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi. mówi JOLANTA KOWALIK-GĘSIAK, koordynator programu szczepień w  Łódzkiem

Mobilny punkt szczepień w  Piotrkowie Trybunalskim zostanie rozstawiony na parkingu przy Amfiteatrze Miejskim przy ulicy Narutowicza 7. Szczepienia będą odbywać się w tym miejscu w sobotę i niedzielę.

Zasady szczepień w mobilnym punkcie nie zmieniają się. By zgłosić się i zostać zaszczepionym wystarczy wystawione e-skierowanie. Nie musimy się rejestrować i zapisywać na konkretną godzinę. W punkcie przygotowano tysiąc dawek szczepionki J&J.

W Łódzkiem liczba zaszczepionych przeciwko COVID-19 przekroczyła już 1,2 mln. W pełni zaszczepionych jest już blisko 400 tys. mieszkańców woj. łódzkiego.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości