niedziela, 21 lipca 2024

Mecz Polska-Holandia. Gdzie oglądać Euro 2024 w Łodzi? Jedyna taka strefa kibica

Udostępnij

Polska rozpoczyna Euro 2024 od spotkania z Holandią. 16 czerwca w strefach kibica będzie można kibicować naszej reprezentacji. W Łodzi przygotowano wiele takich miejsc i jedno nietypowe. Mecz Polska-Holandia będzie można oglądać w basenie.

Mecz Polska-Holandia na basenie

Restauracje, puby i zewnętrzne strefy publiczne to miejsca, w których specjalnie na Euro 2024 utworzono strefy kibica. Mecz Polska-Holandia będzie można oglądać także z poziomu wody. To prawdopodobnie jedyna taka strefa kibica w Polsce. Ofertę dla fanów piłki nożnej przygotował łódzki Aquapark Fala.

Strefa kibica na Fali to okazja do obejrzenia zmagań Polaków i jednoczesnego studzenia gorących emocji w wodzie. Przy basenie wypływowym na terenie zewnętrznym stanie ogromny ekran plenerowy, na którym zostaną wyświetlone wszystkie trzy mecze grupowe biało-czerwonych. Nie zabraknie też flag, reprezentacyjnych gadżetów i innych piłkarskich atrakcji – informuje miejska spółka.

Aby oglądać mecz Polska-Holandia na basenie wystarczy kupić standardowy bilet do strefy basenowej Fali.

Mecz polska-holandia. Gdzie oglądać euro 2024 w łodzi? Jedyna taka strefa kibica

Strefy kibica w Łodzi

Strefy kibica na mecz Polska-Holandia przygotowano w Łodzi także w wielu innych miejscach. Choć pogoda w niedzielę, 16 czerwca, nie rozpieszcza, można wybrać wspólne oglądanie na plaży na rynku Manufaktury.

Strefa na plaży zapewni wszystko, o czym tylko może pomarzyć kibic: wielkoformatowy ekran, wygodne leżaki i pufy, miękki piasek pod stopami, a także zaplecze gastronomiczne – przekazała Monika Langner, rzeczniczka Manufaktury.

Strefa kibica w łodzi manufakturaStrefa kibica powstała także w Porcie Łódź. Ekran o wymiarach 5×3 m stanął w patio centrum handlowego. Strefa kibica będzie działać także po zamknięciu centrum, zgodnie z harmonogramem rozgrywek. Podczas spotkań biało-czerwonych atmosferę rozgrzeje konferansjer, dostępne będą chorągiewki i farbki, a także konkursy z nagrodami. Na miejscu będzie działać także strefa gastro.

Euro 2024 podczas zmagań polskiej drużyny oraz półfinałów i finału będzie można oglądać także w Fuzji. Tam strefa kibica przygotowana jest w industrialnej przestrzeni Kotłowni Karola Scheiblera z zabytkowym piecem w tle. Oprócz ekranu, na kibiców czekać mają leżaki oraz krzesła ze stolikami, a także food trucki.

Strefa kibica w łodzi fuzjaStrefa kibica w Łodzi będzie czekać także m.in w:

  • Kręgielni Król Kul,
  • Hotelu Boss przy Tatrzańskiej 11,
  • Football Pubie i Klubie Dom na Off Piotrkowska,
  • pubie „W Sercu Łodzi” przy Piłsudskiego 138, czyli na stadionie Widzewa Łódź,
  • Maxi Pizza na pl. Wolności,
  • Klubopiwiarni przy Narutowicza,
  • Hampton by Hilton Łódź City Centre  przy Piotrkowskiej 157,
  • Pizzerii Biesiadowo przy Piotrkowskiej 25.

Euro 2024, czyli piłkarskie mistrzostwa Europy, rozpoczęły się w piątek meczem Niemcy – Szkocja w Monachium. Polski zespół występy na Euro 2024 rozpocznie w niedzielę (16 czerwca) spotkaniem z Holandią o godzinie 15. Kolejnym rywalem Polaków będzie jeszcze Austria (21 czerwca w Berlinie, o godz. 18), a następnie Francja (25 czerwca w Dortmundzie, o godz. 18).

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P