wtorek, 21 maja 2024

Maturzyści z III LO im. Adama Mickiewicza odebrali świadectwa szkolne (ZDJĘCIA)

Udostępnij

Tegoroczni maturzyści z III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza zakończyli i podsumowali swoją naukę, odbierając dyplomy. Cała uroczystość odbyła się w reżimie sanitarnym w przyszkolnej hali sportowej. Teraz na liczącą 79 osób młodzież z „Micka” czeka egzamin maturalny

Maturzyści zakończyli szkolną przygodę

Uczniowie ostatnich klas III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w piątek, 30 kwietnia odebrali świadectwa potwierdzające ukończenie szkoły średniej. Był to ostatni dzień w szkolnej ławce dla uczniów popularnego „Micka” z klasy sportowej, integracyjnej i ogólnej.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022 i odebrania świadectw szkolnych przez młode bełchatowianki i bełchatowian odbyła się w reżimie sanitarnym. Dyplomy odebrało 79 abiturientów.

Teraz absolwentów III LO im. Adama Mickiewicza w Bełchatowie i innych placówek szkolnych, gdzie znajdują się technika i licea, czeka egzamin maturalny. Rozpocznie się on już po majówce.

We wtorek, 4 maja maturzyści będą zdawać język polski. W środę, 5 maja zmierzą się oni z matematyką, która od wielu lat jest uznawana za królową nauk. Koniec tegorocznych matur zaplanowano na czwartek, 20 maja, a wyniki zostaną ogłoszone w poniedziałek, 5 lipca.

Maturzyści z Mickiewicza otrzymali od dyrektor placówki Ewy Mękarskiej oraz wicedyrektor Małgorzaty Załęcznej życzenia i słowa wsparcia.

Przeczytaj także:

Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 13 im. UNICEF w Bełchatowie ogłosiła konkurs fotograficzny dla szkół

Ekologiczny konkurs dla dzieci z placówki w Łękawie rozstrzygnięty. Kto wykonał najładniejszą pracę? (ZDJĘCIA)

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości