Pijana matka najpierw zadała córce kilka ciosów pięścią, a później wbiła jej nóż w plecy. Domowa awantura na Piotrkowskiej wybuchła, ponieważ w domu było brudno. Wcześniej 47-letnia matka piła alkohol ze swoim znajomym. W poniedziałek (2 września) przed Sądem Okręgowym w Łodzi rozpoczął się proces w tej sprawie. Jawność została jednak wyłączona.

Awantura na Piotrkowskiej w Łodzi

Dramatyczne sceny rozegrały się w lutym tego roku. 47-letnia kobieta w mieszkaniu przy Piotrkowskiej piła alkohol ze swoim znajomym. W domu była też jej córka. Spotkanie zakończyło się nad ranem, około godziny 4. To wtedy K. zrobiła 19-letniej córce awanturę o nieporządek w domu.

Złość matki była tak duża, że kobieta zaczęła okładać córkę pięściami po głowie, jednocześnie trzymając ją za włosy. Następnie chwyciła nóż i wbiła go 19-latce w plecy. Rana nie była jednak głęboka. Córka natychmiast uciekła z mieszkania i poprosiła przechodniów o pomoc.

Ci wezwali karetkę. Ratownicy przewieźli ranną 19-latkę do szpitala. Dziewczyna miała poważne obrażenia, głównie spowodowane mocnymi uderzeniami pięścią oraz ranę po nożu.

Nie zrobiłam tego

47-latka została zatrzymana przez policję. Badanie na zawartość alkoholu wykazało ponad 1,5 promila w jej organizmie. Kobieta od początku nie przyznaje się do winy i twierdzi, że córkę jedynie drasnęła. Natomiast obwinia 19-latkę o napad złości, ponieważ ta nie dba o porządek w domu.

Nie był to jednak wystarczający argument dla prokuratora, bo ten postawił kobiecie zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi jej za to nawet dożywocie.