piątek, 14 czerwca 2024

Matka wbiła córce nóż w plecy, bo ta nie chciała sprzątać. Początek procesu przed łódzkim sądem

Udostępnij

Pijana matka najpierw zadała córce kilka ciosów pięścią, a później wbiła jej nóż w plecy. Domowa awantura na Piotrkowskiej wybuchła, ponieważ w domu było brudno. Wcześniej 47-letnia matka piła alkohol ze swoim znajomym. W poniedziałek (2 września) przed Sądem Okręgowym w Łodzi rozpoczął się proces w tej sprawie. Jawność została jednak wyłączona.

Awantura na Piotrkowskiej w Łodzi

Dramatyczne sceny rozegrały się w lutym tego roku. 47-letnia kobieta w mieszkaniu przy Piotrkowskiej piła alkohol ze swoim znajomym. W domu była też jej córka. Spotkanie zakończyło się nad ranem, około godziny 4. To wtedy K. zrobiła 19-letniej córce awanturę o nieporządek w domu.

Złość matki była tak duża, że kobieta zaczęła okładać córkę pięściami po głowie, jednocześnie trzymając ją za włosy. Następnie chwyciła nóż i wbiła go 19-latce w plecy. Rana nie była jednak głęboka. Córka natychmiast uciekła z mieszkania i poprosiła przechodniów o pomoc.

Ci wezwali karetkę. Ratownicy przewieźli ranną 19-latkę do szpitala. Dziewczyna miała poważne obrażenia, głównie spowodowane mocnymi uderzeniami pięścią oraz ranę po nożu.

Nie zrobiłam tego

47-latka została zatrzymana przez policję. Badanie na zawartość alkoholu wykazało ponad 1,5 promila w jej organizmie. Kobieta od początku nie przyznaje się do winy i twierdzi, że córkę jedynie drasnęła. Natomiast obwinia 19-latkę o napad złości, ponieważ ta nie dba o porządek w domu.

Nie był to jednak wystarczający argument dla prokuratora, bo ten postawił kobiecie zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi jej za to nawet dożywocie.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

What do aliquam sed fringilla. Producent suplementów private label – własna marka suplementów.