środa, 22 maja 2024

Usiłowanie zabójstwa w Łodzi. Matka wbiła córce nóż w plecy

Udostępnij

Łódzcy policjanci zatrzymali 47-letnią kobietę, która pchnęła nożem swoją 19-letnią córkę. 47-latka usłyszała już zarzuty usiłowania zabójstwa córki. Jeżeli postawione zarzuty potwierdzą się, kobieta resztę życia może spędzić w więzieniu. Podejrzana o usiłowanie morderstwa była już wcześniej notowana w policyjnych kartotekach.

Usiłowanie morderstwa na Piotrkowskiej w Łodzi

Do mrożących krew w żyłach scen doszło w mieszkaniu przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi w niedzielę (3 lutego) nad ranem.

Około godziny 4 przez okno jednego z mieszkań przy ulicy Piotrkowskiej uciekła młoda kobieta. Była ranna. Krwawiła.

Jak się okazało była to 19-letnia dziewczyna, która chwilę wcześniej pokłóciła się z matką. kom. ANETA SOBIERAJ, KWP w Łodzi

Matka wbiła córce nóż w plecy

Z relacji młodej kobiety wynikało, że między nią i jej matką doszło do kłótni. Matka miała mieć do niej pretensje o to, że 19-latka nie utrzymuje porządku. W pewnym momencie 47-letnia kobieta przewróciła córkę, na podłogę, wzięła do ręki nóż myśliwski i wbiła go 19-latce w plecy.

Kobieta miała w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. kom. ANETA SOBIERAJ, KWP w Łodzi

Ciężko ranna dziewczyna uciekła przez okno. Na miejscu zdarzenia po kilku minutach byli już policjanci i ratownicy medyczni. Funkcjonariusze zatrzymali agresywną matkę.

Zarzut usiłowania zabójstwa

47-letniej kobiecie przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa. Kobieta resztę życia może spędzić w więzieniu. Na proces będzie czekać w więzieniu. Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia aresztował podejrzaną na 3 miesiące.

Podczas przesłuchania nie przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu. Wyjaśniła, że nie chciała zabić córki i nie zadała jej ciosu, a jedynie drasnęła ją w trakcie szarpaniny.KRZYSZTOF KOPANIA, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości