środa, 22 maja 2024

Więcej czarterów z łódzkiego lotniska

Udostępnij

Jeśli ktoś zastanawia się, czy z łódzkiego lotniska odlatują jeszcze samoloty, to zapewniamy, że tak. Władze lotniska pochwaliły się, że w wakacje planują zwiększyć liczbę czarterów do najbardziej popularnych kierunków. W tym roku o łódzką ofertę należy pytać w biurach podróży: Rainbow, Coral Travel, Neckermann, Itaka, Exim Tours, onholidays, Net Holiday czy TUI. Wylot z Łodzi do Grecji oferuje też Grecos.

Lotnisko w Łodzi zwiększa liczbę czarterów

Loty czarterowe z Łodzi będą od czerwca do października. Podwojona zostanie liczba lotów do Bułgarii i Turcji. Na grecką wyspę Zakynthos pasażerowie będą mogli polecieć od 2 czerwca, w każdą niedzielę rano.

W tym roku zwiększyła się nie tylko liczba touroperatorów, którzy mają ofertę z wylotem z Łodzi, a także liczba destynacji oraz częstotliwość lotów. Latem 2019 będzie 5 samolotów w tygodniu, którymi spragnieni słońca i wypoczynku wczasowicze będą mogli polecieć na wakacje. ANNA MIDERA, prezes Portu Lotniczego Łódź

Lotnisko w Łodzi chwali się, że grecką ofertę uzupełniają Ateny, które są w ofercie Ryanair. Pierwszy w tym sezonie lot odbył się w pierwszą sobotę kwietnia.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości