piątek, 14 czerwca 2024

Książka za worek śmieci. Empik rozdaje książki za posprzątanie lasu na Brusie

Udostępnij

Materiały prasowe/Archiwum prywatne

W ośmiu miastach w Polsce 22 września będzie kolejna odsłona akcji „Książka za worek śmieci”. Jej inicjatorką jest Anna Jaklewicz, podróżniczka, autorka książek i ekoaktywistka. Przyłączyć się do niej postanowił Empik. Uczestnicy akcji w Łodzi posprzątają las na Brusie.

Książka za worek śmieci

Zbliża się trzeci tydzień września, a to oznacza kolejną edycję międzynarodowej akcji sprzątania świata. 22 września o godzinie 11 w ośmiu miastach w Polsce za posprzątanie Empik rozdaje książki.

Na uczestników akcji czeka aż sto książek. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze zarejestrują się i wezmą udział w akcji. Wystarczy pobrać wejściówkę dostępną przez Goingapp.pl lub aplikację Going.

Zainteresowani otrzymają maila z dodatkowymi informacjami. Na miejscu czekać będą koordynatorzy Empiku, którzy wręczą worki i rękawice, a potem wspólnie wyruszą w teren.

 „Książka za worek śmieci” tego dnia odbywać się będzie także w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Rzeszowie. Więcej o akcji TUTAJ.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

What do aliquam sed fringilla e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Bóle głowy a tlenoterapia hiperbaryczna. Runek suplementów diety w polsce i na Świecie.