wtorek, 21 maja 2024

Konkurs #SAFERZY rozstrzygnięty! Nagrodzono laureatów z powiatu bełchatowskiego

Udostępnij

Dwójka młodych ludzi z terenu powiatu bełchatowskiego została laureatami konkursu #SAFERZY organizowanego przez łódzką policję i kuratorium.

#SAFERZY, czyli nauka o zachowaniu w sieci

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi oraz Kuratorium Oświaty w Łodzi organizowało konkurs o nazwie #SAFERZY, który był skierowany do dzieci oraz młodzieży. Miał on na celu kształtowanie prawidłowych postaw u najmłodszych w sieci oraz podniesienie poziomu wiedzy na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa w sieci.

Do sprawdzenia nadesłano 250 prac w różnej formie. Wybrano zaledwie kilku laureatów, a wśród nich była dwójka młodych ludzi z terenu powiatu bełchatowskiego, którzy zajęli drugie miejsca w konkursie.

W kategorii klas I-III drugi był Natan Chrust, który wykonał plakat na którym były zobrazowane zagrożenia w sieci, których można obecnie doświadczyć, a z kolei nieco starsza rówieśniczka uczęszczająca do klasy VI Jessica Szumilas zaprezentowała cyberprzemoc w postaci komiksu.

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie przy tej okazji rozwieźli w miejsca zamieszkania młodych ludzi dyplomy i nagrody za zajęcie drugiego miejsca w konkursie.

Na stronie www.belchatow.policja.gov.pl można na bieżąco śledzić informacje napływające z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie o których również informujemy na naszym portalu.

Przeczytaj także:

Akcja policji „Wielkanoc 2021” zakończona. Było spokojnie na lokalnych drogach

Policyjna akcja prędkość na lokalnych drogach

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości