wtorek, 21 maja 2024

Wiecha na budynku Hiltona w kompleksie Hi Piotrkowska

Udostępnij

Hi piotrkowska (1)
Hi piotrkowska (2)
Hi piotrkowska (3)
Hi piotrowska 155, lódź, projekt master management group, widok na wieżę biurową od skrzyżowania alei a. Mickiewicza z aleją t. Kościuszki

Zakończyła się budowa konstrukcji hotelu i małego biurowca Hi Piotrkowska w Łodzi. Wieża biurowa, czyli najwyższy budynek kompleksu, ma już drugie piętro. Hi Piotrkowska 155 to kompleks biurowo – usługowy, w którym będzie m.in. hotel Hilton. Inwestycja ma zakończyć się na początku przyszłego roku.

Wiecha zawisła na szczycie budynku hotelu, którego najemcą jest Hampton by Hilton oraz na małym budynku biurowym przy ulicy Piotrkowskiej. Aktualnie prace konstrukcyjne toczą się na najwyższym budynku kompleksu. Budujemy ściany na piątym piętrze wieży biurowej i szalujemy strop nad trzecią kondygnacją. Hi Piotrkowska pnie się w górę. JACEK PILARCZYK, Project Manager w Master Management Group.

Hi Piotrkowska powstaje tuż przy przystanku  przesiadkowym Piotrkowska Centrum w Łodzi, z którego dziennie korzysta około 50 tysięcy osób. Dwudziestopiętrowa wieża biurowa o wysokości 82 m będzie najwyższym budynkiem biurowym w Łodzi. Drugi biurowiec będzie miał 5 pięter i przylegać będzie do pierzei ulicy Piotrkowskiej. W sumie oba budynki mają 21 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni biurowej klasy A+ oraz 5 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni usługowej.

Co będzie w Hi Piotrkowska?

Ponad połowa lokali Hi Piotrkowska jest już wynajęta. Hotelu Hilton będzie miał siedem pięter i 149 pokoi. Swój lokal w kompleksie otworzą również marki: kawiarnia Starbucks, drogeria HEBE, automatyczny klub fitness Just GYM i sklep Żabka. Wśród najemców znalazły się także Delikatesy Fabryczne, piekarnia i Apteka Europejska. 

Ofertę obiektu uzupełnią lokale z artykułami spożywczymi i produktami dla zdrowia i urody. Za komercjalizację części biurowej kompleksu odpowiadają agencje CBRE oraz Knight Frank.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości