wtorek, 21 maja 2024

Co postawić na komodzie w sypialni?

Udostępnij

Światełka i lampki

Miejsce na komodzie to idealna przestrzeń do tego, by umieścić tam światełka oraz lampki. Wprowadzi to ciepły klimat do wnętrza i ożywi Twoje pomieszczenie, którym jest sypialnia inspiracje znajdziesz także na portalu poświęconym tematyce wnętrzarskiej – AboutDecor.

Szklane przedmioty

Twój pokój urządzony jest w nowoczesnym stylu? Możesz pokusić się o umieszczenie szklanych ozdób na komodzie. Mogą to być szklane figurki, szkatułka albo kulki. Szkło może przybierać szlachetny blask, dlatego sprawdzi się idealnie w sypialni w stylu glamour. Blask takich ozdób rozświetli Twoje pomieszczenie.

80 1

Zegar lub budzik

Obecność zegara będzie Ci przypominać, która jest godzina. Jeżeli Twoje pomieszczenie jest urządzone w klasycznym stylu, możesz zdecydować się na zakup antyku. Taki zegar będzie cieszyć oko, a dodatkowo (o ile tego chcesz) wybijać kolejne godziny.

Zdjęcia z najbliższymi

Sypialnia jest bardzo intymną przestrzenią. Tu możesz mieć obok siebie zdjęcia swoich najbliższych. Połóż je na honorowym miejscu na komodzie. Gdy Cię odwiedzą, z pewnością będą bardzo szczęśliwi, gdy zobaczą Wasze wspólne fotografie w tak ważnej części domu. Wybierz te zdjęcia, które przywołują na myśl dobre wspomnienia, i opraw je w ramki. Zadbaj o to, by były one jednakowe. W ten sposób wprowadzisz więcej harmonii do całej przestrzeni. Następnie umieść na komodzie. Pomiędzy gdzieniegdzie możesz rozsypać garść płatków róż czy kolorowych, sztucznych piórek. To również będzie ciekawie wyglądać.

Książki i dokumenty

Na komodzie możesz zrobić małą biblioteczkę, na której położysz swoje ulubione pozycje książkowe. Książki mogą stać zarówno bezpośrednio jedna na drugiej, jak i możesz dorobić dodatkowe półeczki, na których je umieścisz. Swoje ulubione książki możesz także oprzeć jedna na drugiej. Jeżeli dobrze uporządkujesz swoje dokumenty, mogą one również stanowić ozdobę komody. Pamiętaj jednak, by informacji poufnych nie trzymać bezpośrednio na blacie komody. Takie dokumenty powinny zostać schowane dużo głębiej.

Świeczki dekoracyjne

Chcąc wprowadzić romantyczną atmosferę do swojej sypialni, możesz umieścić w niej świeczki dekoracyjne. Gdy będziesz chciał bardziej się zrelaksować, wystarczy, że je zapalisz i będziesz cieszyć się ich wyglądem. W ofercie wielu sklepów dostępne są świeczki, które nie tylko przyciągają nietuzinkowym designem, ale również zapachem. Jeżeli lubisz świeczki zapachowe, ich miejsce jest właśnie w Twojej sypialni.

Maskotki

Niejeden pluszak znajdzie swoje miejsce na komodzie. Śmiało możesz na niej umieścić ulubionego misia czy słonika, którego otrzymałeś od bliskiej Ci osoby. Z pewnością sprawi to Wam obojgu wiele radości i wywoła falę ciepłych wspomnień.

Kwiaty i wazony

Na komodzie możesz położyć również doniczkę z kwiatami. Jeżeli wolisz kwiaty sztuczne czy cięte, doskonale sprawdzi się tu także ozdobny flakonik, do którego włożyć kwiatki. Rośliny z pewnością ożywią całą przestrzeń sypialni.

Inne interesujące inspiracje na to jak powinna wyglądać czerwona sypialnia są dostępne w serwisie AboutDecor. Pomysłów na aranżację sypialni jest w zasadzie tyle, co osób, które podejmują się tego wyzwania. Łącz style i kreuj wygląd komody według własnych upodobań.

Logo ue 2

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości