niedziela, 21 lipca 2024

Centrum Handlowe Nowa Górna: najciekawsze sklepy oraz usługi

Udostępnij

Pracując nad stylem

W galerii handlowej Nowej Górnej nie brakuje miejsc, w których można zrobić zakupy związane z modą oraz urodą. Do tej kategorii bez wątpienia zalicza się sklep Yves Rocher, oferujący kosmetyki, które słyną nie tylko z wysokiej jakości, ale i również tego, że ich produkcja jest przyjazna dla środowiska (między innymi, nie testuje się ich na zwierzętach).

Co więcej, marka ta oferuje w swoich punktach sprzedaży darmowe badanie skóry, a jej przedstawiciele to specjaliści, mogący doradzić nam przy wyborze kosmetyków. W poszukiwaniu stylowych ubrań możemy z kolei udać się do Botique Paryżanka, wyspecjalizowanego w sprzedaży marek pochodzących z Włoch oraz polski. W Centrum Handlowym Nowa Górna znajdziemy także dwa sklepy z ekskluzywną biżuterią: jest to Jubistyl oraz klasyczna już polska marka W. Kruk. Buty zaś nabędziemy w niezmiennie popularnym CCC bądź nieco bardziej kameralnych „Butach Na Czasie”.

Produkty spożywcze – i nie tylko

Moda to nie wszystko, co do zaoferowania ma Nowa Górna. W tym centrum handlowym bez problemu zrobimy także zakupy spożywcze, udając się do supermarketu Carrefour. Dobrze jest zapamiętać, że sklep ten jest czynny zawsze dłużej niż pozostałe części galerii (np. w niedzielę handlową Carrefour funkcjonuje od 9 do 21). Jeżeli zaś planujemy „zapolować” na produkty drogeryjne, do naszej dyspozycji jest sklep ogólnopolskiej sieci Rossman.

Ciekawym sklepem, który warto mieć na uwadze jest Prezenter, gdzie nabędziemy upominki na różne okazje: zarówno te bardziej, jak i mniej poważne. Panów mogą dodatkowo w szczególności zainteresować jeszcze co najmniej dwa sklepy. Pierwszy z nich to Rebel Electro, oferujący szeroką gamę najróżniejszego sprzętu elektronicznego: od elektrycznych hulajnóg począwszy, a na sprzęcie AGD i smartfonach skończywszy. Drugi punkt sprzedaży to Portfele, gdzie, jak sama nazwa wskazuje, nabyć można elegancką galanterię, dostępną także w wariantach damskich. W Nowej Górnej możemy również nabyć szeroki zakres prasy oraz magazynów, sprzedawanych przez sieć kiosków InMedio.

Zakupy to nie wszystko

Żadna szanująca się galeria nie może obyć się bez punktów usługowych. W Nowej Górnej możemy między innymi popracować nad naszą fryzurą, odwiedzając Salon Fryzjerski Frątczak, gdzie nie tylko obetniemy czy wystylizujemy włosy, ale i również zakupimy profesjonalne kosmetyki do ich pielęgnacji. W Nowej Górnej swoje placówki usługowe mają też największe sieci telefoniczne, czyli T-Mobile, Play oraz Orange, oraz dwa banki ING, oraz mBank. W tej galerii znajdą tutaj również coś dla siebie fani ePapierosów (punkt eSmoking World) oraz osoby potrzebujące skorzystać z usług pralni (Pralnia EBS). Po skończonych zakupach może nas chwycić głód, dlatego na terenie Nowej Górnej znajdziemy kilka punktów gastronomicznych, oferujących zarówno klasyczne przysmaki z regionu, jak i zagraniczne potrawy: w restauracji Kebap nasycimy się kuchnią arabską, Wasabi zainteresuje miłośników azjatyckiego przysmaku jakim jest sushi, a New York ucieszy najbardziej fanów klasycznych amerykańskich hot-dogów.

Opisane powyżej sklepy oraz placówki usługowe to tylko kilka z wielu miejsc, które ma na swoim terenie Centrum Handlowe Nowa Górna. Warto się przekonać o tym, co oferuje ta galeria, udając się tam osobiście: Nowa Górna czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 21, a w niedzielę handlową od 10 do 19.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P