wtorek, 23 lipca 2024

Brutalnie pobili i wozili go w bagażniku. Później zostawili w lesie

Udostępnij

Policja w Opocznie zatrzymała czterech mężczyzn podejrzanych o pozbawienie wolności i pobicie 22-letniego mieszkańca powiatu opoczyńskiego. Decyzją sądu dwóch sprawców zostało tymczasowo aresztowanych.

Chwile grozy przeżył 22-letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego, który został pobity i przewożony w bagażniku samochodu osobowego audi A6. Te dramatyczne sceny rozegrały się 12 kwietnia, w jednej z miejscowości w gminie Opoczno.

Zwabiony przez kuzyna

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 24-letni kuzyn ofiary, feralnego dnia, wieczorem zaprosił chłopaka na przejażdżkę do pobliskiego lasu. Niczego nieświadomy 22-latek zgodził się.

Niestety, w kompleksie leśnym czekali na nich już trzej agresywni mężczyźni. Pokrzywdzony został siłą wyciągnięty z samochodu dotkliwie pobity. Następnie sprawcy przenieśli 22-latka do bagażnika, zamknęli i kilkanaście minut przewozili po pobliskich miejscowościach. Następnie 22-latek został jeszcze raz pobity i zostawiony w lesie.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że podłożem tej sytuacji były nieporozumienia pomiędzy mężczyznami dotyczące ich wspólnych nielegalnych interesów. asp. szt. BARBARA STĘPIEŃ, rzeczniczka opoczyńskiej policji

Policjanci szybko ustalili personalia sprawców. Zatrzymano 4 osoby w wieku: 21 , 24, 26 i 32 lat. Podczas przeszukań mieszkań podejrzanych, w domu 26-latka policjanci zabezpieczyli 14 gramów amfetaminy.

Decyzją opoczyńskiego sądu dwóch mężczyzn w wieku 21 i 26 zostało tymczasowo aresztowanych, natomiast wobec dwóch pozostałych został zastosowany dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju.

Za popełnione przestępstwa mężczyznom grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P