piątek, 19 lipca 2024

Apartamenty Mickiewicza 4 już stoją. Można oglądać mieszkania

Udostępnij

Wiecha_al_mickiewicza (1)
Wiecha_al_mickiewicza (4)
Wiecha_al_mickiewicza (2)
Apartamenty_mickiewicza (2)
Apartamenty_mickiewicza (3)

Zakończono budowę konstrukcji pierwszego budynku kompleksu apartamentów przy Mickiewicza 4 w Łodzi. Bloki mieszczą się w kwartale obok hotelu Hilton i zespołu mieszkaniowo-hotelowego Tobaco Park. Inwestor pochwalił się zawieszeniem wiechy we wtorek (11 czerwca) na pierwszym budynku oraz ogłosił tzw. dzień drzwi otwartych.

Mieszkania w Łodzi z widokiem na park

Apartamenty Mickiewicza 4 to dwa budynki mieszkalne i budynek garażowy. Budowa rozpoczęła się niecały rok temu, a 11 czerwca ogłoszono wykonanie wszystkich trzynastu kondygnacji pierwszego budynku. Działka, na której powstają Apartamenty Mickiewicza 4 mieści się po przeciwnej stronie Parku Poniatowskiego.

Metraże mieszkań, które oferuje inwestor zaczynają się od 35, a kończą na 140 metrach kwadratowych. Do wykończenia budynków zastosowane zostaną szkło i szare płyty elewacyjne, które mają podkreślić nowoczesny charakter inwestycji. Przewidziane są również rozwiązania ułatwiające codzienne życie mieszkańców, jak cichobieżne windy i zautomatyzowany garaż zewnętrzny.

Osiedle Apartamenty Mickiewicza 4 będzie miało własny parking, a teren będzie ogrodzony i nadzorowany przez ochronę.

W sobotę 15 czerwca będzie można obejrzeć inwestycję. Dzień otwartych drzwi planowany jest w godzinach 10-15.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P