środa, 22 maja 2024

Amator narkotyków z Łasku złapany na gorącym uczynku przy ulicy Leśniewskiego Orlika

Udostępnij

Blisko 36 gramów różnego rodzaju narkotyków zabezpieczyli bełchatowscy policjanci, którzy w trakcie nocnego patrolu na jednej z ulic miasta zatrzymali 33-letniego mieszkańca Łasku, który w pojeździe marki BMW znajdował się z innym mężczyzną. Teraz za posiadanie różnorodnych środków odurzających może on trafić do więzienia.

Spora ilość narkotyków w BMW

We wtorek, 27 kwietnia bełchatowscy mundurowi z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w trakcie nocnej służby zauważyli przy ul. Konrada Leśniewskiego Orlika samochód marki BMW, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn. Pojazd miał włączone światła mijania i wzbudzał podejrzenia policjantów.

Stróże prawa przyjrzeli się dłużej temu co robią mężczyźni wewnątrz samochodu. Jeden z nich siedział na tylnym siedzeniu BMW. Policjanci nie czekali dłużej i postanowili skontrolować pojazd.

W trakcie policyjnej interwencji pasażer siedzący z tyłu był ewidentnie zdenerwowany, co wzbudziło jeszcze większe podejrzenia policji. Okazało się, że mężczyzna jest w posiadaniu narkotyków, które próbował ukryć pod siedzeniem pasażera. Dwie saszetki pełne narkotyków były dopiero początkiem tego co znaleźli bełchatowscy policjanci.

Po przeszukaniu pojazdu zabezpieczono prawie 36 gramów narkotyków w postaci marihuany, tabletek ecstasy i amfetaminy. 33-letni mieszkaniec Łasku został zatrzymany za posiadanie środków odurzających i grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Na stronie www.belchatow.policja.gov.pl można na bieżąco śledzić informacje napływające z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie, o których również informujemy na naszym portalu.

Narkotyków

Przeczytaj także:

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości