czwartek, 23 maja 2024

Mężczyzna zaatakował kobietę na ulicy. Przewrócił i położył się na niej. Łódzka policja prosi o pomoc

Udostępnij

Łódzka policja szuka mężczyzny, który zaatakował przypadkową kobietę na ulicy. Chwycił ją za rękę, przewrócił i położył się na niej. W odnalezieniu mężczyzny ma pomóc jego wizerunek zarejestrowany przez kamery monitoringu. Jeśli ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt z policją.

Zaatakował kobietę na ulicy

Zaskakujący może być fakt, że do ataku doszło prawie dwa miesiące temu, a wizerunek mężczyzny został przesłany do mediów dopiero teraz. Policja przekazała informację, że 26 czerwca rano nieznany mężczyzna dopuścił się naruszenia nietykalności cielesnej przypadkowej kobiety.

Mężczyzna złapał ją za rękę, a następnie przewrócił na ziemię i położył się na niej. Do tej sytuacji doszło w okolicach skrzyżowania ulic Uniwersyteckiej i Narutowicza w Łodzi.

W dniu ataku poszukiwany mężczyzna ubrany w spodnie jensowe, koszulkę z krótkim rękawem w kolorze zielono-białym, miał też ze sobą plecak. Mężczyzna ma około 25-35 lat, ciemne włosy, szczupłą budowę ciała i zarost na twarzy.

Kontakt z łódzką policją

Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawcy proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu: 42 665 10 40 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Można kontaktować się również całodobowo z dyżurnym I Komisariatu Policji w Łodzi: 47 841 14 00 lub 47 841 14 01.


Zaatakowal kobiete

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości