piątek, 14 czerwca 2024

Wypadek radiowozu w Łodzi. Poszkodowani policjanci. Drugi kierowca w szpitalu

Udostępnij

Wypadek-radiowoz-lodz (1)

Wypadek-radiowoz-lodz (3)

Wypadek-radiowoz-lodz (4)

Wypadek-radiowoz-lodz (5)

Wypadek-radiowoz-lodz (6)

Wypadek-radiowoz-lodz (7)

Wypadek-radiowoz-lodz (8)

Wypadek-radiowoz-lodz (9)

Wypadek-radiowoz-lodz (10)

Wypadek-radiowoz-lodz (11)

Wypadek-radiowoz-lodz (12)

Wypadek-radiowoz-lodz (14)


Previous
Next

Wypadek radiowozu na Żeromskiego przy al. Mickiewicza w Łodzi wydarzył się w środę (30 października) około godziny 13. Radiowóz zderzył się z samochodem osobowym. Poszkodowana została dwójka policjantów oraz kobieta, która kierowała osobówką. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Wypadek radiowozu w Łodzi

Jak wstępnie ustalono, radiowóz z dwójką policjantów jechał na sygnałach al. Mickiewicza od strony dworca Łódź Kaliska. W tym samym czasie Żeromskiego od strony ulicy Kopernika jechał nissan, za kierownicą którego siedziała kobieta.

Świadkowie twierdzą, że radiowóz skręcił w lewo w stronę ulicy Kopernika i przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Nissan miał tymczasem „zielone”.

Oba samochody wjechały na skrzyżowanie w tym samym czasie, więc doszło do zderzenia. Było ono na tyle silne, że radiowóz wjechał na chodnik, uszkodził sygnalizator świetlny i przewrócił się na bok.

Policjantom na miejscu pomocy udzielili ratownicy medyczni, a kobieta z nissana została zabrana do szpitala.

https://youtu.be/nZvtbhTMM5s

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Uncategorized e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Jak wygląda komora hiperbaryczna ?. Producent suplementów private label – własna marka suplementów.