piątek, 14 czerwca 2024

Powołano tymczasowego dyrektora szpitala im. Kopernika w Łodzi

Udostępnij

Andrzej Kasprzyk to tymczasowy dyrektor szpitala im. Kopernika w Łodzi. Zarząd Województwa Łódzkiego powołał Kasprzyka na to stanowisko po śmierci Wojciecha Szrajbera, wieloletniego szefa tej placówki.

Nowy dyrektor „Kopernika

Nowy dyrektor Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. Kopernika w Łodzi zostanie wyłoniony w konkursie. Do tego czasu jednak obowiązki szefa szpitala będzie pełnił Andrzej Kasprzyk.

To wieloletni pracownik „Kopernika”. Dotychczas był zatrudniony na stanowisku zastępcy dyrektora ds. administracyjno-technicznych.

Przypomnijmy, że konkurs jest konieczny, ponieważ wieloletni dyrektor szpitala zmarł 25 września w szpitalu w Bielsku-Białej.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

O nas e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Terapia tlenem hiperbarycznym stymuluje fibroblasty – komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu. Surowce do produkcji suplementów diety.