wtorek, 16 lipca 2024

Szczupak nie odpowie za kopanie babci?

Udostępnij

Szczupak jest znanym, łódzkim patostreamerem, czyli „twórcą” nadającym na żywo na kanale internetowym. W programie zazwyczaj występuje z kimś bliskim lub znajomym. Najczęściej patostreamerzy prezentują szokujące sceny nasycone agresją, wulgaryzmami, a nawet seksem.

Szczupak kopie i poniża babcię

W czasie jednej ze swoich relacji Szczupak miał znęcać się nad babcią. Na nagraniu umieszczonym w Internecie widać, jak łodzianin kopie babcię, którą jeszcze chwilę wcześniej przytulał.

Gdy kobieta wyszła z pokoju wnuczka i próbowała do niego wrócić, mężczyzna zaczął ją wyzywać, kopać i wypychać. Sprawą zajęli się policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Nie czują się pokrzywdzone

Przesłuchani zostali tak Szczupak, jak i jego bliscy. Ani matka mężczyzny, ani babcia nie czują się pokrzywdzone całą sytuacją. Zaprzeczyły też, jakoby agresja mężczyzny powtarzała się regularnie. W tej sytuacji policjanci nie mieli podstaw do przedstawienia mężczyźnie zarzutu znęcania się nad starszą osobą, przestępstwa ściganego z urzędu.

Wiadomo też, że wcześniej w tej rodzinie nie było interwencji związanych z tzw. przemocą domową, a sam Szczupak nie miał niebieskiej karty, która zakładana jest osobom, które są zagrożeniem dla najbliższych.

Sprawa w prokuraturze

Zebrane w sprawie dokumenty zostały przekazane przez policjantów do prokuratury. Tutaj zapadnie decyzja, czy są podstawy do postawienia łódzkiemu „artyście” zarzutów np. naruszenia nietykalności cielesnej babci.

Jeśli prokuratura nie dopatrzy się znamion przestępstwa, a babcia Szczupaka nie wniesie oskarżenia prywatnego, to mężczyzna za kopanie babci nie poniesie odpowiedzialności.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P