wtorek, 16 lipca 2024

Stypendia naukowe dla łódzkich studentów. Ruszył nabór

Udostępnij

Studenci szkół wyższych mogą starać się o stypendium naukowe prezydenta Łodzi. Nabór wniosków trwa do 31 lipca. O stypendia mogą wnioskować laureaci lub finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych i tematycznych, którzy planują rozpoczęcie w październiku studiów na łódzkich uczelniach.

Stypendium naukowe prezydenta Łodzi

Miasto przygotowało na stypendia w tym roku 270 tysięcy złotych. Maksymalnie można dostać 1500 złotych. Nabór wniosków do programu stypendialnego potrwa do 31 lipca. Przyszły łódzki student musi pobrać wniosek na stronie www.mlodziwlodzi.pl, a następnie wypełniony i z załącznikami złożyć w Biurze Rozwoju Gospodarczego i Współpracy Międzynarodowej, al. Politechniki 32, I piętro, pok. 114.
Wyboru stypendystów dokonuje komisja powołana przez prezydenta Łodzi, składająca się z przedstawicieli miasta oraz łódzkich uczelni publicznych. Lista stypendystów zostanie opublikowana w październiku na stronie www.mlodziwlodzi.pl.
Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela Biuro Rozwoju Gospodarczego i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Łodzi – lp.zdol.lmuobfsctd@aksnyzdzaj.adgam, tel. 42 638 44 64.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P