piątek, 14 czerwca 2024

Śmiertelny wypadek w Dobrej. Czołowe zderzenie ciężarówki i samochodu osobowego

Udostępnij

Jedna osoba zginęła na miejscu, a jedna została ranna w zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką na 39 kilometrze DK 14. Wypadek w Dobrej (gm.  Stryków) wydarzył się w sobotę (12 października) około godziny 6 rano. Droga całkowicie zablokowana przez kilka godzin.

Wypadek w Dobrej

Policjanci ustalają, dlaczego jeden z kierowców zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego. Podróżujący samochodem osobowym w zderzeniu z ciężarówką nie mieli szans. Ciężko ranny został jeden z mężczyzn, drugi zginął.

Dwie osoby, podróżujące ciężarówką, wyszły z wypadku bez obrażeń.

Szczegółowo okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z drogówki Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zgierzu.

Po wypadku droga w tym miejscu została zablokowana na kilka godzin. Policjanci zalecają objazdy: w kierunku Strykowa ul. Inflancką i ul. Łagiewnicką do DK 71, do ronda w Sosnowcu. A w kierunku Łodzi od ronda w Sosnowcu DK 71, do ul.Łagiewnickiej i ul. Inflancką.

Komentarze Facebook

Spis treści

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Uncategorized e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Czym są komory hiperbaryczne. Produkcji ekspresowa wycena produkcji kontraktowej suplementów diety.