piątek, 21 czerwca 2024

Śmiertelny wypadek motocyklisty. Zginął na trasie S8

Udostępnij

Kilkanaście minut po godzinie 10 w niedzielę (23 czerwca) doszło do śmiertelnego wypadku na trasie S8 na wysokości Sieradza. W zderzeniu motocykla i samochodu osobowego zginął motocyklista — obywatel Łotwy. W sprawie śmiertelnego wypadku śledztwo prowadzić będzie sieradzka prokuratura.

Śmiertelny wypadek motocyklisty na S8

Z ustaleń policjantów wiadomo na razie jedynie, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów: motocykla i samochodu osobowego. Pojazdy zderzyły się na jezdni w kierunku Wrocławia. Na miejsce zostały wysłane niemal  natychmiast służby ratownicze: pogotowie ratunkowe, policja, straż pożarna i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Przez ponad godzinę ratownicy i lekarze walczyli na trasie S8 o życie mężczyzny. O godzinie 11.30 resuscytację przerwali. Motocyklisty, który uczestniczy w wypadku, nie dało się uratować.

Zginął obywatel Łotwy

Ofiarą wypadku jest 43-letni Łotysz, natomiast drugi uczestnik wypadku to 23-letni Polak. Kierowca volkswagena golfa był trzeźwy. Ciało Łotysza zostało zabezpieczone do lekarsko-sądowej sekcji zwłok.


Wypadek motocykl s8 lotysz 01
zdjęcia: Paweł Chojnacki / KPP w Sieradzu
Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P