czwartek, 20 czerwca 2024

Skandaliczne warunki opieki. Naga i brudna dziewczynka płakała w rozgrzanej przyczepie. Policjanci byli w szoku

Udostępnij

Pijana matka trafiła do policyjnego aresztu za narażenie dziecka nawet na utratę życia. Policjanci znaleźli jej 2-letnią córkę w rozgrzanej w upale przyczepie. Dziewczynka była naga, zapłakana i brudna. Natychmiast zaopiekowali się nią policjanci, a ratownicy medyczni zabrali do szpitala.

Skandaliczne warunki

Łódzkich policjantów zaalarmowała kobieta, która od kilku dni w rejonie ulicy Niepołomickiej w Łodzi słyszała nieustający płacz dziecka. Sądziła, że bezsprzecznie maluchowi działa się krzywda. Na miejsce wysłano patrol. To, co policjanci odkryli, szokuje i wydaje się niewiarygodne. Na miejscu znaleźli śpiącą w starym fotelu kobietę. Mebel stał przed zdewastowaną przyczepą campingową. Obok niej leżały puszki od piwa i butelki po alkoholu.

Policjanci weszli do środka. W przyczepie było bardzo gorącą i unosił się nieprzyjemny zapach. Na kanapie funkcjonariusze zobaczyli nagą dziewczynkę. Była brudna, przestraszona i zapłakana. Bawiła się własnymi odchodami.

Policjanci wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Na szczęście dziewczynka nie miała żadnych obrażeń na ciele, ale dla pewności została zabrana przez medyków do szpitala.

Prawie 3 promile alkoholu

Pijana matka w wieku 35 lat tłumaczyła się funkcjonariuszom, że pokłóciła się ze swoją matką i postanowiła przenieść się z dzieckiem do opuszczonej przyczepy na kilka dni. Badanie wykazało w jej organizmie ponad 2,6 promila alkoholu.

Teraz kobieta czeka w areszcie na przedstawienie zarzutów. Sprawą zajmują się policjanci z VII Komisariatu KMP w Łodzi, którzy już skierowali wniosek do sądu o zabranie kobiecie  praw rodzicielskich. W związku z tym dziewczynka prawdopodobnie trafi tymczasowo do placówki opiekuńczej.

Nieodpowiedzialnej matce grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. A policjanci dziękują za każdy taki sygnał.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P
Kontakt e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Contact – branding factory. Wskazówki, jak bezpiecznie wybierać suplementy diety.