piątek, 14 czerwca 2024

Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń na policję

Udostępnij

Poszukiwani-lodz-kibole (17)
Poszukiwani-lodz-kibole (16)
Poszukiwani-lodz-kibole (15)
Poszukiwani-lodz-kibole (14)
Poszukiwani-lodz-kibole (13)
Poszukiwani-lodz-kibole (7)
Poszukiwani-lodz-kibole (9)
Poszukiwani-lodz-kibole (10)
Poszukiwani-lodz-kibole (11)
Poszukiwani-lodz-kibole (12)
Poszukiwani-lodz-kibole (6)
Poszukiwani-lodz-kibole (5)
Poszukiwani-lodz-kibole (4)
Poszukiwani-lodz-kibole (3)
Poszukiwani-lodz-kibole (2)
Poszukiwani-lodz-kibole (1)
Poszukiwani-lodz-kibole (1)

Poszukiwani pseudokibice, którzy odpowiadają za bójki, pobicia, kradzieże i niszczenie mienia. Łódzka policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat tych mężczyzn.

3 lata więzienia

​Policjanci z Łodzi próbują ustalić tożsamość pseudokibiców, którzy pod koniec sierpnia 2018 roku wtargnęli na płytę boiska na stadionie przy ulicy Piłsudskiego w Łodzi. Funkcjonariusze w tej sprawie wytypowali i zatrzymali dotychczas 10 osób w wieku od 20 do 31 lat. Byli to mieszkańcy Łodzi, Zgierza i Kwidzyna.

Większość wcześniej miało konflikty z prawem za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Były na ich kontach m.in. bójki i pobicia. Odpowiadali także za kradzieże, włamania i niszczenie mienia. Wszyscy usłyszeli zarzuty zakłócenia przebiegu imprezy masowej. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Poszukiwani pseudokibice

Mimo wcześniejszych zatrzymań policjanci nadal pracują przy sprawie. Z zapisów monitoringów wygenerowali kolejne wizerunki osób, których tożsamość jest nieznana.

Wszystkie osoby, które rozpoznają wskazanych pseudokibiców proszone są o kontakt z wydziałami w KWP w Łodzi pod numerami telefonów: 42 665-39-56 lub kom. 795 376 127 i KMP 42 665- 35- 16, mail: lp.vog.ajcilop.dlobfsctd@ppzsdw. Policja zapewnia anonimowość.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Hiperbaria : komórki macierzyste jak to działa ?. Surowce do produkcji suplementów diety.