Poszukiwani pseudokibice, którzy odpowiadają za bójki, pobicia, kradzieże i niszczenie mienia. Łódzka policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat tych mężczyzn.

3 lata więzienia

​Policjanci z Łodzi próbują ustalić tożsamość pseudokibiców, którzy pod koniec sierpnia 2018 roku wtargnęli na płytę boiska na stadionie przy ulicy Piłsudskiego w Łodzi. Funkcjonariusze w tej sprawie wytypowali i zatrzymali dotychczas 10 osób w wieku od 20 do 31 lat. Byli to mieszkańcy Łodzi, Zgierza i Kwidzyna.

Większość wcześniej miało konflikty z prawem za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Były na ich kontach m.in. bójki i pobicia. Odpowiadali także za kradzieże, włamania i niszczenie mienia. Wszyscy usłyszeli zarzuty zakłócenia przebiegu imprezy masowej. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Poszukiwani pseudokibice

Mimo wcześniejszych zatrzymań policjanci nadal pracują przy sprawie. Z zapisów monitoringów wygenerowali kolejne wizerunki osób, których tożsamość jest nieznana.

Wszystkie osoby, które rozpoznają wskazanych pseudokibiców proszone są o kontakt z wydziałami w KWP w Łodzi pod numerami telefonów: 42 665-39-56 lub kom. 795 376 127 i KMP 42 665- 35- 16, mail: wdszpp@ld.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.