czwartek, 20 czerwca 2024

Policja szuka właściciela reklamówki z dopalaczami

Udostępnij

Policja w Łodzi szuka właściciela reklamówki, którą znaleziono na drzewie przy Traktorowej. W środku były dopalacze. Właścicielowi torby grożą nawet 3 lata więzienia. Mundurowi sprawdzają, czy z nielegalnym pakunkiem mają coś wspólnego dwaj mężczyźni zatrzymani w okolicy jego odnalezienia.

Dopalacze na drzewie

Policjantów poinformowano, że w okolicach ul. Traktorowej może odbywać się pokątny handel środkami psychoaktywnymi.

Zwrócili uwagę na dwóch młodych mężczyzn. Ich nerwowe zachowanie wskazywało, że mogli mieć związek z dystrybucją niedozwolonych używek.

mówi JOANNA KĄCKA  z KWP w Łodzi

Policjanci nie znaleźli jednak przy nich żadnych środków. Sprawdzili dodatkowo najbliższe otoczenie i to wtedy zauważyli foliową reklamówkę wiszącą na pobliskim drzewie. Okazało się, że w środku było 48 zawiniątek z foli aluminiowej z suszem roślinnym.

Testy na obecność środków odurzających potwierdziły, że zabezpieczony susz o łącznej wadze 53 gramów to syntetyczny środek odurzający.

Wylegitymowani mężczyźni twierdzili zgodnie, że nie wiedzą, kto jest właścicielem reklamówki z dopalaczami. Zostali przewiezieni na komisariat i przesłuchani. Policja ustala obecnie szczegóły sprawy.

dodaje JOANNA KĄCKA

Właścicielowi środka odurzającego grozić może kara do 3 lat pozbawienia wolności


Dopalacze

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P
Social media e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Uncategorized – branding factory. Surowce do produkcji suplementów diety.