wtorek, 21 maja 2024

Pedofil atakował w Zduńskiej Woli. Zatrzymali go w opolskim

Udostępnij

Pedofil-zdunska-wola-02
Pedofil-zdunska-wola-03
Pedofil-zdunska-wola-04
Pedofil-zdunska-wola-05
Pedofil-zdunska-wola-06
Pedofil ze zduńskiej woli

Pedofil, który zaatakował małoletnią dziewczynkę w Zduńskiej Woli 19 września, został zatrzymany w województwie opolskim. Policjanci 50-letniego mężczyznę zatrzymali w czwartek 26 września. Został przewieziony do prokuratury, gdzie usłyszał już zarzut gwałtu małoletniej.

Pedofil w Zduńskiej Woli

Ze względu na dobro ofiary policja i prokuratura nie ujawniają szczegółów dotyczących zbrodni, jakiej dopuścił się 50-latek. Jednak wkrótce po tym, jak doszło do tragicznych wydarzeń, opublikowano wizerunek mężczyzny, prosząc wszystkich o pomoc w ustaleniu danych pedofila.

Takie postępowanie przyniosło skutek i w czwartek mężczyzna został zatrzymany na terenie województwa opolskiego. Niestety, prawdopodobnie wcześniej pedofil skrzywdził więcej dzieci.

Na chwilę obecną mamy jedno pokrzywdzone dziecko. Sam fakt, że zatrzymany został zatrzymany wiele kilometrów od miejsca zdarzenia, uzasadnia konieczność przeanalizowania czy jakieś inne dziecko nie zostało pokrzywdzone. Sprawca działał w charakterystyczny sposób.JOLANTA SZKILNIK, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sieradzu

Prokuratura prosi, by rodzice, których dzieci opowiadały o charakterystycznym mężczyźnie, zgłaszali to jak najszybciej na policję.

Jak działał pedofil ze Zduńskiej Woli

Schemat działania mężczyzny, zdaniem policjantów i prokuratury był prosty. 50-latek z charakterystyczną łysiną jeździł po mieście na rowerze z torbami turystycznymi. Zaczepiał dzieci, które również jeździły rowerem.

Zwracał im uwagę na to, że łamią przepisy ruchu drogowego. Straszył wysokim mandatem. Metodą na uniknięcie mandatu, było pojechanie z mężczyzną.

Pokrzywdzeni proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zduńskiej Woli.

https://youtu.be/FxidZP-CzSI

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości