wtorek, 21 maja 2024

Otrute psy porzucone w lesie pod Aleksandrowem Łódzkim. Nagroda za wskazanie sprawcy

Udostępnij

Psy-aleksandrow4
Psy-aleksandrow2
Psy-aleksandrow
Psy

Dwa tysiące złotych nagrody przeznaczył Jacek Lipiński za wskazanie sprawców bestialskiego zachowania wobec czterech młodych psów. W poniedziałek (5 sierpnia) zwierzęta porzucono w środku lasu w miejscowości Sanie niedaleko Aleksandrowa Łódzkiego.

Otrute psy

W poniedziałkowe południe spacerowicze znaleźli w lesie porzucone psy. Widok był przerażający. Cztery konające psy ledwo oddychały. Natychmiast wezwano na miejsce weterynarza i policję. Psiaki zostały przewiezione do specjalistycznej przychodni, gdzie weterynarze walczą o ich życie.

Po wstępnym badaniu wiadomo już było, że psy otruto. Bezbronne, otępione i konające zwierzęta nieznany sprawca porzucił w środku lasu. Bez wątpienia musiał wiedzieć, że psy skazuje na śmierć.

Nagroda za wskazanie przestępcy

Jacek Lipiński, na co dzień burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego, zbulwersowany sytuacją ufundował nagrodę za wskazanie sprawcy tego bestialskiego czynu. Dwa tysiące złotych dostanie ten, kto wskaże lub przekaże informacje, które pozwolą zatrzymać sprawcę znęcania się nad psami.

Postępowanie w sprawie znęcania się nad porzuconymi psami ze szczególnym okrucieństwem prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości