niedziela, 21 lipca 2024

Okradli budowę A1. Policja odzyskała samochód i sprzęt

Udostępnij

Mężczyźni okradli budowę A1 w okolicy Radomska. Policja odzyskała skradziony samochód i wartościowy sprzęt. Sprawcy, wśród których jest 27-letni łodzianin, usłyszeli zarzuty. Wszyscy sprawcy trafili do aresztu, grozi im do 10 lat więzienia.

Okradli budowę A1

Mężczyźni włamali się do kontenera znajdującego się przy budowie drogi krajowej numer 1, w której śladzie powstaje nowa autostrada A1.

Sprawcy ukradli ze środka profesjonalny sprzęt budowlany, m.in. frezarki do betonu, piły, agregat prądotwórczy i szlifierkę kątową. Właściciel oszacował wartość strat na ponad 45 tysięcy złotych. Łupem sprawców padł również samochód dostawczy o wartości 10 tysięcy złotych. mówi nadkom. WŁODZIMIERZ CZAPLA z KPP w Radomsku

Funkcjonariuszom z Radomska szybko udało się dotrzeć do dwóch mężczyzn, którzy byli sprawcami kradzieży. Policjanci odzyskali skradzionego forda transita, który stał zaparkowany na jednym z osiedli w Łodzi. Mężczyznom przedstawiono zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani.

Następnie zatrzymano 27-letniego łodzianina mającego bezpośredni związek z wspomnianymi przestępstwami. Mężczyzna usłyszał cztery zarzuty w tym dwa o włamanie, kradzież oraz zniszczenie mienia. Radomszczański sąd na wniosek prokuratora zastosował trzymiesięczny areszt wobec podejrzanego.

Komentarze Facebook

Spis treści

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P