piątek, 21 czerwca 2024

Policja przygarnęła zagubionego królika, który biegał po parkingu komendy. Właściciel poszukiwany

Udostępnij

Krolik-policja
Krolik-policja2
Krolik-policja3

Łódzka policja miała nietypowego gościa, z którym ma teraz nie lada problem. Królik biegał po parkingu wewnętrznym wojewódzkiej komendy. Zwierzaka tymczasowo przygarnęła jedna z pracownic łódzkiej policji, ale mundurowi szukają właściciela.

Królik szuka właściciela

Czyja zguba? – pytają funkcjonariusze wojewódzkiej komendy w Łodzi. We wtorek (23 lipca) na parkingu wewnętrznym policji przy Lutomierskiej pomiędzy samochodami kicała mała, puchata kulka. Królik nie wystraszył się zatroskanych mundurowych, którzy postanowili go złapać. A to może oznaczać, że zwierzę jest udomowione.

Łódzcy policjanci przypuszczają, że zwierzę prawdopodobnie uciekło osobie, która wyprowadziła je na spacer do pobliskiego parku.

Królika tymczasowo przygarnęła pani Agnieszka, pracownica wojewódzkiej komendy policji. Dlatego też właściciel proszony jest o kontakt bezpośrednio z nią pod nr telefonu: 605896440.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P